Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24447 miejsce

Varius Manx ma nową wokalistkę. Kto zastąpił Annę Józefinę Lubieniecką?

22 maja zespół Varius Manx poinformował swych fanów, że "drogi zawodowe zespołu Varius Manx i Anny Józefiny Lubienieckiej rozeszły się". Kim jest nowa wokalistka zespołu?

 / Fot. Fot. Joanna Kielas / Wejherowo Nasze MiastoW ubiegłym tygodniu na oficjalnym profilu Varius Manx na Facebooku pojawił się tajemniczy wpis - "Nowa odsłona naszego profilu już jutro!", a pod nim nowe zdjęcie profilowe - stojąca tyłem kobieca postać. Dwa dni później, 22 maja, już oficjalnie, zespół Varius Manx poinformował swych fanów, iż "drogi zawodowe zespołu Varius Manx i Anny Józefiny Lubienieckiej rozeszły się".

Oznacza to, że zespół Varius Manx, założony w 1989 w Łodzi przez lidera Roberta Jansona oraz braci Michała i Pawła Marciniaków, będzie miał kolejną, piątą już wokalistkę. Informacja o tym, iż Anna Józefina Lubieniecka nie jest już związana z zespołem znalazła także swe potwierdzenie w Wikipedii.

Choć zespół, mimo koncertu z nową wokalistką nadal nie ujawnił jej nazwiska, to dociekliwi fani, chociażby na podstawie zdjęć ze wspomnianego koncertu w Wejherowie, który odbył się 25 maja, "Dzień Jakuba 2013 i koncert Varius Manx" twierdzą, iż nową wokalistką zespołu jest pochodząca z Łodzi Edyta Kuczyńska, która znana jest pod pseudonimem Edi Ann. Wokalistka, którą mieliśmy okazję poznać podczas konkursu "Piosenka dla Europy" w 2008 roku (wykonała wówczas piosenkę "Lovin' U") urodziła się w roku 1984 i jest absolwentką szkoły muzycznej I-go i II-go stopnia. Czy fani Varius Manx mają rację?
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.