Facebook Google+ Twitter

"Varsovie" Brodki w remiksie Eltrona Johna

Najnowsza epka wydana przez niemiecką wytwórnię Uncanny Valley zawiera dwa nagrania przygotowane przez absolwentów Red Bull Music Academy w Barcelonie.

Stronę A piętnastej płyty w katalogu drezdeńskiej Uncanny Valley otwiera „Varsovie” Brodki, w doskonałej reinterpretacji Eltrona Johna. Jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich didżejów decyduje się na głęboki, klimatyczny dub, który możecie znać ze składanki podsumowującej warszawską edycję Red Bull Music Academy Bass Camp 2012. Wsłuchaj się uważnie i sprawdź niecodzienny duet wokalny. Chórki dla Brodki to nic innego, jak głos krakowskiego didżeja i producenta.

Obok remiksu Eltrona Johna, na płycie znalazł się jeszcze jeden utwór przygotowany przez absolwenta barcelońskiej edycji Red Bull Music Academy w 2008 roku. Cuthead prezentuje na stronie B syntezatorowe akordy, surowe bębny i acidowe linie, dostarczając produkt końcowy, który z pewnością poruszy niejeden parkiet.

Płyta UV015 jest już dostępna w wybranych sklepach z płytami winylowymi. W Polsce można ją nabyć w warszawskim SideOne. Jak zwykle przy wydawnictwach z Uncanny Valley, gustowną okładkę przygotował ilustrator Paul Waak. / Fot. Red Bull COntent Pool / Fot. Red Bull COntent Pool

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.