Facebook Google+ Twitter

Vaya Con Dios po raz ostatni w Polsce

Już w październiku, po wyprzedanych biletach na marcowe koncerty, Vaya Con Dios ponownie przyjeżdża do Polski, aby zagrać w Gdyni, Warszawie i Wrocławiu. Będzie to ostatnia okazja usłyszenia na żywo grupy, gdyż jest to trasa pożegnalna.

 / Fot. Materiały organizatoraAutorzy przebojów „What’s A Woman”, „Time Flies”, „Puerto Rico”, „Don’t Break My Heart czy „Nah Neh Nah”, na ostatnich koncertach w Polsce!

6 października 2013, godz. 20:00
Gdynia, Hala Sportowo-Widowiskowa
Ceny biletów: 250 zł, 200 zł, 160 zł, 130 zł

8 października 2013, godz. 20:00
Warszawa, Sala Kongresowa
Ceny biletów: 270 zł, 240 zł, 170 zł, 150 zł, 130 zł, 110 zł

10 października 2013, godz. 20:00
Wrocław, Hala Orbita
Ceny biletów:250 zł, 200 zł, 160 zł, 130 zł, 100 zł

Bilety dostępne w bileteriach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz na www.goodmusic.pl

Grupa Vaya Con Dios powstała w 1986 roku w Belgii. Bardzo szybko zyskali rzesze wielbicieli i fanów za sprawą ich niepowtarzalnego brzmienia i klimatu kompozycji. Ten unikatowy styl tworzą melancholijny głos Dani Klein, charakterystyczne brzmienia akustycznej gitary, kompozycje czerpiące z różnych kultur i stylów muzycznych np. z hiszpańskiego flamenco, francuskiej chanson czy z muzyki cygańskiej. Dziś Vaya Con Dios ma na swoim koncie 9 albumów m.in. Vaya Con Dios, Night Ols, Time Flies, Roots And Wings, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 7 milionów egzemplarzy. W 1996 zespół wystąpił jako gwiazda Festiwalu w Sopocie. W tym samym roku Dani Klein, z powodów osobistych, zdecydowała się na zawieszenie działalności grupy. Po 9 latach przerwy zespół wrócił w świetnym stylu albumem The Promise i kolejnym hitem No One Can Make You Stay. Mogliśmy się o tym przekonać na żywo podczas wyprzedanych koncertów w 2005, 2006 i 2010 roku. Wszystkie występy Vay Con Dios cieszyły się wielkim powodzeniem, a zachwycona publiczność owacyjne żegnała artystów.

Pomimo tych sukcesów, Dani Klein ogłosiła zakończenie kariery. W 2013 roku artystka zaplanowała serię pożegnalnych koncertów, żegnając się ze swoją publicznością. W marcu przyjechała na ostatnie do Polski, odwiedzając Warszawę, Zabrze i Poznań. Koncerty cieszyły się tak olbrzymim zainteresowaniem, że Dani Klein postanowiła jeszcze raz zagrać w naszym kraju! Ci, którzy nie zdążyli kupić biletów na wyprzedane występy będą mieli szansę zobaczyć legendarny zespół! Tym razem wystąpią we Wrocławiu, po raz pierwszy w Gdyni oraz na bis w Warszawie. Będzie to ostatnia okazja żeby zobaczyć i usłyszeć Vaya Con Dios na żywo w Polsce!

Strona internetowa zespołu: www.vayacondios.info

Źródło: Materiały prasowe Organizatora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.