Facebook Google+ Twitter

VAZEE POLSKIM MISTRZEM RED BULL THRE3STYLE

W minioną sobotę (14 marca) w poznańskim Eskulapie zakończyły się polskie eliminacje do światowych zawodów dla dj’ów – Red Bull Thre3style. Tytuł najlepszego polskiego DJ-a imprezowego oraz awans do światowych finałów w Tokio wywalczył VAZ

Vazee - mistrz Polski Red Bull Thre3style 2015 / Fot. Paweł ZanioRed Bull Thre3style to światowe zawody dla tych, którzy za gramofonami radzą sobie doskonale – nieobce są im winylowe sztuczki i dobrze wiedzą, jak rozgrzać publikę na parkiecie. Polskie eliminacje zostały podzielone na dwa etapy – internetowy oraz realnych pojedynków. Spośród wszystkich zgłoszeń internetowych, na które składał się 15-minutowy set zawierający co najmniej 3 gatunki muzyczne – jury wybrało 12 najlepszych party rockerów: 69BEATS, BEZ KSYWY, 
BLEQ, BTR, DAAZ, KOSTEK, FUNKTION,
LUTER ONE, 
NOZ, PAC1,
VAZEE oraz ZIMNA ŁAPA. Następnie 12 najlepszych mierzyła się ze sobą w realnej rywalizacji podczas dwóch półfinałów – w Krakowie i Sopocie.

Po eliminacjach internetowych, realnych pojedynkach w półfinałach, przyszedł czas na wielki ogólnopolski finał Red Bull Thre3style. W poznańskim Eskulapie zmierzyła się najlepsza szóstka zawodników: BEZ KSYWY, BLEQ, KOSTEK, NOZ, PAC1, VAZEE. Największe uznanie publiczności i sędziów (Mr. Krime, Falcon1, Twister z gościnnym udziałem ubiegłorocznego zwycięzcy – Eskei83) zdobył VAZEE i to właśnie on będzie reprezentować nasz kraj na światowych finałach Red Bull Thre3style w Tokio!

“Bardzo dobrze grało mi się dla poznańskiej publiczności! Mam zamiar godnie reprezentować nasz kraj na finałach w Tokio i nie dać sobie odebrać mistrzowskiego tytułu!” komentował tuż po wygranej Vazee. 

Drugie miejsce zajął NOZ z Gdańska, a trzecie BLEQ z Krakowa. Na najlepszych czekały również atrakcyjne nagrody rzeczowe od partnerów imprezy: głośniki Blaster od firmy NIXON, torby i akcesoria DJ-skie firmy MAGMA i kultowe kamery GOPRO.


Więcej informacji o zawodach www.redbull.pl/thre3style

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.