Facebook Google+ Twitter

Venom zapowiada nowy LP "From the Very Depths"

Już na styczeń 2015 roku obwieszczono nowe wydawnictwo fonograficzne prekursorów black metal, czyli brytyjskiego zespołu Venom. Prawdziwie plugawe, siarką i żelazem brzmiące ciemniejsze strony duszy człowieczej to LP "From the Very Depths".

Brytyjscy pionierzy prawdziwie satanistycznych rytmów wydają swój nowy czternasty album studyjny. Black metalowy band Venom zapowiada nową czarną kartę w historii ludzkości pod tytułem "From the Very Depths" na dzień 27 stycznia 2015 roku. Wydawnictwo firmowane jest przez Spinefarm Records, fińską wytwórnię płytową, która może pochwalić się wcale pokaźnym katalogiem artystów z kręgów mocy piekielnych. Nowa płyta Venom będzie dostępna zarówno w formacie CD jak też do pobrania dla innych nośników, łącznie z tradycyjną edycją tłoczoną podwójnie w winylu.

Cronos, wokalista i basista Venom. https://agnosis1975.wordpress.com/category/music/metal/ / Fot. agnosis1975Trzon zespołu Venom stanowi wokalista i basista Conrad "Cronos" Lant, który udzielił komentarza odnośnie nowej płyty: "Ten album jest doskonały. Wszyscy trzej członkowie są całkowicie przekonani do nowych piosenek i produkcji. Mieliśmy wspaniałą atmosferę w studiu, podczas gdy nagrywaliśmy. Dante wydobył ze swoich bębnów czysty grzmot, zaś Rage swoimi riffami wyciśnie łzy z twojej twarzy, tworząc wszystko w dobrze poukładaną całość. To mocne wydanie i naprawdę pokazuje zespół dojrzewający w niepowstrzymanej sile czystego Black Metalu. Nie możemy doczekać się, kiedy zagramy nowe piosenki na żywo dla Legionów... Hell Yeah!"

Perkusista Danny "Dante" Needham dodaje: "Nowe utwory brzmią niesamowicie; album jako całość posiada znakomitą atmosferę. Powiedziałbym, że siła tego zespołu pochodzi od naszej determinacji, aby tworzyć wspaniałą muzykę, oraz od perspektywicznego myślenia, świeżych pomysłów i nowych wyzwań."

Ostatnią płytą Venom był LP "Fallen Angels" wydany w listopadzie 2011 roku przez Spinefarm. Nowy LP ""From the Very Depths" będzie trzecim wydawnictwem zrealizowanym pod szyldem fińskiej wytwórni. Ponoć najnowszy longplay został już podbity 70,000 razy czarcim kopytem, co jest sporą miarą zainteresowania materiałem.

Venom wyłonił się z czeluści końca lat 70-tych i natychmiast ustanowił swoją obecnością nowe oblicze rock and rolla. Płyty "Welcome to Hell" (1981) i "Black Metal" (1982) to już nie tylko kanon black metal, którego rozwój to bezsprzeczna zasługa brytyjskiego bandu. To swoiste credo wyznawców czarnej magii, wiary w Złego i hołd dla mrocznej strony ludzkiej jaźni.
źródło: Blabbermouth

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.