Facebook Google+ Twitter

Verifone: nowe oblicze PP1000SE Contactless – najpopularniejszego

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-29 16:04

Firma Verifone, światowy lider w dziedzinie bezpiecznych płatności elektronicznych, wprowadza do sprzedaży nową wersję PIN pada 1000SE Contactless.

Firma Verifone, światowy lider w dziedzinie bezpiecznych płatności elektronicznych, wprowadza do sprzedaży nową wersję PIN pada 1000SE Contactless. Najbardziej popularne urządzenie płatnicze na polskim rynku zyskało nowy design oraz rozwiązania podnoszące jego trwałość i wygodę konsumentów podczas płacenia kartą.

PIN pad 1000SE Contactless jest jednym z najlepiej sprzedających się w Polsce urządzeń Verifone. Popularność rozwiązania wzrosła wraz z rozwojem w naszym kraju płatności zbliżeniowych, ponieważ PP1000SE Contactless umożliwił przedsiębiorcom szybkie i proste akceptowanie płatności zbliżeniowych, bez konieczności wymiany posiadanego przez nich wcześniej terminala POS. PIN pad jest urządzeniem podłączanym do terminala POS, umożliwiającym zarówno zatwierdzanie transakcji wymagających kodu PIN, jak i wykonywanie płatności zbliżeniowych. W Polsce sprzedanych zostało ok. 200 tys. sztuk PIN pada PP1000 w wersji z czytnikiem contactless, co daje mu pierwsze miejsce wśród wszystkich PIN padów dostępnych na polskim rynku.
W 2015 roku premierę rynkową ma nowa, odświeżona wersja sprawdzonego PIN pada PP1000SE Contactless. Unowocześniona, ergonomiczna konstrukcja sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej kompaktowe, lepiej leży w dłoni, jest wygodniejsze w obsłudze, wytrzymalsze i niezmiennie bezpieczne. Powiększone klawisze ułatwiają wprowadzanie kodu PIN, a dodatkowa ramka dookoła wyświetlacza sprawia, że jest bardziej zabezpieczony przed zarysowaniami podczas codziennego, intensywnego użytkowania w środowisku sklepowym. Nowa wersja PP1000SE Contactless ma także wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa (PCI PTS 3.0).
Konsumenci w Polsce doskonale znają nasz PIN pad PP1000, z pewnością zauważą więc zmianę w jego wyglądzie. Nowa wersja została zaprojektowana w taki sposób, by klienci sklepów mogli jeszcze szybciej i wygodniej zatwierdzać na PIN padzie płatności i aby właściciele sklepów mogli jeszcze dłużej i efektywniej z niego korzystać. Tak jak w dotychczasowej wersji, nowy PP1000 jest dostępny z funkcjonalną podstawą ułatwiającą jego instalację na sklepowej ladzie. Jesteśmy pewni, że nowa wersja PP1000SE Contactless będzie co najmniej takim samym hitem, jak jego poprzednik – powiedział Tomasz Wejcman, Country Manager firmy Verifone w Polsce.
Nowy PIN pad 1000SE Contactless będzie funkcjonował równolegle z dotychczas sprzedawaną wersją urządzenia. Nowy PP1000SE Contactless może być szybko i prosto połączony z urządzeniami PC, kasami fiskalnymi oraz istniejącymi w punkcie sprzedaży rozwiązaniami POS. Więcej informacji na temat urządzenia znajduje się na stronie www.verifone.pl.


(Dominika Socha)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.