Facebook Google+ Twitter

Verva Street Racing. Wyścigowe szaleństwo w Warszawie

W sobotę 18 i niedzielę 19 czerwca okolice pl. Teatralnego zmienią się w uliczny tor wyścigowy z prawdziwego zdarzenia. Dla miłośników sportów motorowych to niezwykła okazja na zobaczenie w akcji legendarnych bolidów Formuły 1, serii Le Mans, samochodów rajdowych, a także najlepszych kierowców. Od piątku zaczną się też utrudnienia w ruchu.

Verva Street Racing / Fot. materiały organizatoraW związku z organizacją imprezy, warszawiaków czekają duże utrudniania w ruchu. Do godz. 5 w poniedziałek 20 czerwca z ruchu kołowego wyłączone zostaną ulice:

Wierzbowa, Fredry, Focha, Moliera, Ossolińskich, Trębacka (od strony Focha), Niecała (między Wierzbową a Canaletta) i Senatorska (pomiędzy Bielańską i Miodową), a także pl. Piłsudskiego.

Czasowo zamknięte zostaną strefy miejsc parkingowych:

- do 20 czerwca od ul. Tokarzewskiego do Karaszewicza oraz parking przed gmachem Dowództwa Garnizonu Warszawa,

- do 21 czerwca pl. Teatralny oraz parking przy Hotelu Europejskim.

W piątek od godz. 19 utrudnienia będą dotyczyć również pieszych. Przygotowano dla nich cztery specjalne kładki nad ul. Wierzbową i Moliera. Kładki umożliwią przejście na drugą stronę toru.

Verva Street Racing / Fot. materiały organizatoraVerva Street Racing już po raz drugi odbędzie się w Warszawie. Zeszłoroczna impreza przyciągnęła 75 tys. widzów. W tym roku organizatorzy przygotowali jeszcze więcej atrakcji dla żądnych wrażeń fanów motoryzacji. Trasa toru została wytyczona wzdłuż ulic Wierzbowej, Senatorskiej i Focha.

Więcej o tegorocznej imprezie:


Druga edycja VERVA Street Racing znów w Warszawie!
Dodatkowe atrakcje podczas VERVA Street Racing w Warszawie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.