Facebook Google+ Twitter

VI Bieg Papieski w Jastrzębiu Zdroju

6 kwietnia 2011 roku po raz szósty odbył się Bieg Papieski. Jest to cykliczna impreza organizowana przez Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Jastrzębiu-Zdroju, mająca na celu upamiętnienie patrona szkoły.

VI Bieg Papieski - start chłopcy - szkoły podstawowe / Fot. Piotr StafinWspółorganizatorami imprezy byli KS Montrail Jastrzębie-Zdrój oraz MOSiR w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak co roku bieg cieszył się się ogromnym zainteresowaniem młodych biegaczy. Uczestniczyło w nim prawie 1000 uczestników z trzech przedziałów wiekowych Szkoły Podstawowe, Gimnazja oraz Szkoły Ponadgimnazjalne. Zawody, mimo że są biegami ulicznym, wyjątkowo odbyły się na stadionie MOSiR'u z powodu prac drogowych.VI Bieg Papieski - bieg chłopcy szkoły ponadgimnazjalne / Fot. Piotr Stafin

Zawody wchodzą jednocześnie w klasyfikację I Edycji Grand Prix Młodzieżowych Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR Jastrzębie.

Na kolejny bieg z cyklu Grand Prix, Jastrzębski Bieg Równych Szans Pod Patronatem Posła na Sejm RP - Krzysztofa Gadowskiego 10 km - atest PZLA, zapraszamy 15 maja 2011 roku.
Na stronie organizatora możemy znaleźć wyniki biegu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.