Facebook Google+ Twitter

VI Forum Gospodarcze „Energia i Środowisko” w Warszawie

11 grudnia 2012 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się Prestiżowe VI Forum Gospodarcze „Energia i Środowisko”.

Forum Gospodarcze Energia i Środowisko 11 grudnia 2012 roku w pałacu Kultury i Nauki w Warszawie / Fot. Materiały OrganizatoraTematyka tegorocznego forum będzie dotyczyła kwestii związanych z ochroną środowiska, wykorzystaniem energii konwencjonalnej i niekonwencjonalnej oraz zagadnieniami społecznej odpowiedzialności biznesu. Odnawialne źródła energii; gospodarowanie odpadami komunalnymi, opakowaniowymi i zużytym sprzętem; zrównoważony rozwój biznesu; finansowanie inwestycji proekologicznych; energia skojarzona i budownictwo ekologiczne to tylko niektóre z zaplanowanych w tegorocznej debacie tematów.Forum Gospodarcze Energia i Środowisko już 11 grudnia 2012 r w Pałacu Kultury i Nauki w Nowym Sączu / Fot. arch. MENU GROUP

Forum Gospodarcze Energia i Środowisko 11 grudnia 2012 roku w pałacu Kultury i Nauki w Warszawie / Fot. arch. MENU GROUPForum skierowane jest przede wszystkim do organizacji działających na rzecz biznesu, przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego, a każdego roku gromadzi kilkaset przedstawicieli firm, instytucji i samorządów z Polski oraz Kataru , Chin , Niemiec, Izraela, Czech, Irlandii, Anglii i Białorusi. Inicjatywa wspierana jest przez Ministerstwa Gospodarki, Agencja Rozwoju Regionalnego, Środowiska, Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Związek Pracodawców Klastry Polskie, Wyższe Uczelnie Wojskowe i Biznesowe.

Tematami przewodnimi będą:

Odnawialne źródła energii: Wiatr, Słońce-Fotowoltaika
Odnawialne źródła energii: biomasa, biogazownie, biopaliwa
Klastry gospodarcze, organizacja przyszłości
Gospodarka odpadami komunalnymi
Złota era gazu
Zrównoważony rozwój i społeczna odpowiedzialność biznesu
Efektywne wykorzystanie energii i Energia skojarzona
PPP i finansowanie inwestycji proekologicznych
Oświetlenie uliczne i przemysłowe
Budownictwo ekologiczne
Chemia wyzwania biznesowe -polityka energetyczno- klimatyczna

Tradycyjnie Forum „Energia i Środowisko” zwieńczone zostanie uroczystą galą, na której statuetkami Lidera Zrównoważonego Rozwoju nagrodzone zostaną najlepsze firmy branżowe.

Izabela Okarmus, Bogdan Węgrzynek

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.