Facebook Google+ Twitter

VI Gala Wolontariatu w Łodzi

Gala Wolontariatu organizowana przez Punkt Pośrednictwa Pracy Wolontarystycznej „Centerko” odbędzie się 4 grudnia 2013 o godzinie 17.00 w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych w Łodzi.

Główną ideą imprezy jest nagrodzenie najbardziej oddanych społeczników działających na terenie województwa łódzkiego oraz rozstrzygnięcie lokalnej edycji konkursu „Barwy Wolontariatu”.

Szósta już edycja gali odbędzie się na dzień przed Międzynarodowym Dniem Wolontariusza
w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych mieszczącym się przy ulicy Zachodniej 54/56 w Łodzi. Wstęp na galę jest wolny. W trakcie imprezy zostaną wyróżnieni najaktywniejsi działacze zajmujący się zarówno pomocą społeczną, oświatą, służbą zdrowia, jak również bardziej nowatorskimi formami wolontariatu – kulturą, administracją czy poradami specjalistycznymi.

Ponadto, zostaną ogłoszone wyniki lokalnej edycji konkursu „Barwy Wolontariatu”. PPPW „Centerko” zostało wybrane przez sieć Centrów Wolontariatu w Polsce na jednostkę koordynującą przedsięwzięcie w regionie łódzkim. Wyłonieni przez Kapitułę Konkursową laureaci zostaną zaproszeni do ogólnopolskiej edycji konkursu, gdzie będą walczyć o miano najaktywniejszych społeczników w Polsce.

Na przybyłych gości czekają również pokazy artystyczne grup wolontariuszy z Go Pomost! oraz zespołu Pomorska, a także występy specjalnych gości z PostScriptum Squad i Pograjki Łódzkiej. Po części oficjalnej przewidziany jest poczęstunek oraz impreza integracyjna w kręgielni Grakula.

Galę organizuje Punkt Pośrednictwa Pracy Wolontarystycznej „Centerko” we współpracy z Akademickim Ośrodkiem Inicjatyw Artystycznych w Łodzi oraz kręgielnią Grakula.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Minister Pracy i Polityki Społecznej Pan Władysław Kosiniak-Kamysz, Prezydent Miasta Łodzi Pani Hanna Zdanowska, Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Witold Stępień oraz Wojewoda Łódzki Pani Jolanta Chełmińska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.