Facebook Google+ Twitter

VI Halowe Mistrzostwa Warszawy 2011 dla rocznika 1998

Od końca listopada rozgrywane są turnieje z serii Halowych Mistrzostw Warszawy 2011. Tegoroczna edycja jest już szóstą w historii.

Halowe Mistrzostwa Warszawy 2011 / Fot. K. TrzeciakowskiOd końca listopada rozgrywane są turnieje z serii Halowych Mistrzostw Warszawy 2011 dla rocznika 1998. Tegoroczna edycja jest już szóstą w historii.

Halowe Mistrzostwa Warszawy to impreza składająca się w sumie z pięciu turniejów. Na początku rozgrywane są trzy turnieje kwalifikacyjne, z których zwycięzcy awansują do grona zespołów turnieju półfinałowego. Jako ostatni rozgrywany jest turniej finałowy, do którego awansuje pierwsza trójka imprezy półfinałowej. HMW organizowane są przez Klub Sportowy Delta Warszawa wraz z OSiR Miasta Stołecznego Warszawy w dzielnicy Włochy przy ulicy Gładkiej 18 w Warszawie.

W turniejach kwalifikacyjnych grają zespoły głównie z Warszawy i bliskich okolic. W półfinale spotykają się ekipy z całego Mazowsza, a turniej finałowy jest imprezą ogólnopolską. W tym roku w ostatnim turnieju wezmą udział Karpaty Lwów, które współpracują z organizatorem turnieju.

Halowe Mistrzostwa Warszawy 2011 / Fot. K. TrzeciakowskiDotychczas z tegorocznej edycji rozegrane zostały trzy turnieje kwalifikacyjne. Zwycięzcami zostali Junak Warszawa, K.S. Delta Warszawa (awans z II miejsca Polonez Warszawa) oraz ZWAR Międzylesie. Do grona półfinalistów awansował jeszcze Bug Wyszków.

"W tym roku poziom Halowych Mistrzostw Warszawy jest naprawdę bardzo wysoki. Wielu zawodników zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie i na pewno będę ich jeszcze obserwował. Kto wie, może niedługo w naszym klubie znów pojawi się perełka na miarę Roberta Lewandowskiego" - takimi słowami pierwsze trzy imprezy ocenił Dyrektor Sportowy Delty Warszawa Pan Sebastian Gmurek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.