Facebook Google+ Twitter

VI Halowe Mistrzostwa Warszawy 2011 - znamy finalistów

W miniony weekend (3-4 grudnia) odbył się Turniej Półfinałowy z serii Halowych Mistrzostw Warszawy 2011. W tegorocznej edycji rywalizują chłopcy urodzeni w 1998 roku.

VI Halowe Mistrzostwa Warszawy 2011 - turniej półfinałowy / Fot. K. TrzeciakowskiW miniony weekend (3-4 grudnia) odbył się Turniej Półfinałowy z serii Halowych Mistrzostw Warszawy 2011. W tegorocznej edycji rywalizują chłopcy urodzeni w 1998 roku.

Turniej półfinałowy był już czwartą imprezą z tegorocznej VI edycji halowych Mistrzostw Warszawy. Wcześniej rozegrane zostały turnieje kwalifikacyjne, których zwycięzcy zostali dołączeni do grupy zespołów turnieju półfinałowego. W rozegranych zawodach uczestniczyły zespoły z Warszawy i Mazowsza, a w zbliżającym się turnieju finałowym (w przyszły weekend, 10-11 grudnia) zagrają ekipy z Polski i Karpaty Lwów z Ukrainy.

VI Halowe Mistrzostwa Warszawy 2011 - turniej półfinałowy / Fot. K. TrzeciakowskiTurniej półfinałowy pokazał, że poziom piłki nożnej na Mazowszu jest bardzo wyrównany. Wszystkie drużyny prezentowały się bardzo dobrze i nie było zespołu, który by znacząco odstawał od stawki. Impreza została podzielona na dwa dni rozgrywek. W sobotę rozegrano spotkania, które zdecydowały o podziale zespołów na grupy walczące o miejsca 1-8 i 9-16, a w niedzielę walka toczyła się już o konkretne lokaty.

W turnieju zwyciężyło KS Piaseczno, które w finale pokonało K.S. Deltę Warszawa I 3:1. W meczu o trzecie miejsce Ursus wygrał z Unią Warszawa, a zwycięzcę poznaliśmy dopiero po rzutach karnych. Pierwsza czwórka Turnieju półfinałowego zakwalifikowała się do rozgrywki finałowej.

VI Halowe Mistrzostwa Warszawy 2011 - turniej półfinałowy / Fot. K. TrzeciakowskiKlasyfikacja:
1. KS Piaseczno
2. K.S. Delta Warszawa I
3. Ursus Warszawa

4. Unia Warszawa
5. Agrykola Warszawa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.