Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24702 miejsce

VI KONGRES KOBIET 2014

Podczas szóstego Kongresu Kobiet widać było las rąk chętnych do działania. Przed wyborami do Parlamentu Europejskiego każda taka ręka może być na wagę politycznego złota, ale dla pań cenniejszy jest po prostu wyborczy głos.

Stowarzyszenie Florystów Polskich w trakcie układania kompozycji kwiatowej / Fot. APVI Kongres Kobiet rozpoczął się w piątek rano pod hasłem "Wspólnota, równość, odpowiedzialność".

Prezeska Stowarzyszenia Kongres Kobiet i zarazem rzeczniczka prasowa ruchu Dorota Warakomska zwróciła uwagę, że w elemencie scenografii pojawiła się tęcza - jako symbol równości i otwartości.
Czytaj więcej

Podczas szóstego Kongresu Kobiet widać było las rąk chętnych do działania. Przed wyborami do Parlamentu Europejskiego każda taka ręka może być na wagę politycznego złota, ale dla pań cenniejszy niż partyjny sojusz jest po prostu wyborczy głos. Chcą równości, odpowiedzialności i współpracy, a nie walki. I doskonale wiedzą, że razem mogą więcej.
film FAKTY TVN

Tu wkrótce będą zdjęcia:
http://www.floryscipolscy.pl/aktualnosc/kongres-kobiet-2014/296/VI KONGRES KOBIET
9-10 maja, Pałac Kultury i Nauki.


pobierz PROGRAM


• Koncerty gwiazd - JUSTYNA STECZKOWSKA i RUSŁANA!

• WSZYSTKO, CO CHCESZ WIEDZIEĆ O GENDER.

• HISTORIE NASZYCH SUKCESÓW, SUKCESY W NASZYCH HISTORIACH.

• KONGRES KOBIET IDZIE NA WYBORY.

• EUROPEJSKA SOLIDARNOŚĆ oraz POLA WALKI. 25 lecie transformacji i 10 lecie przystąpienia do Unii. Co my, kobiety, zyskałyśmy, ile straciłyśmy, ile jeszcze jest do zrobienia na rzecz równości i równouprawnienia w Polsce, w Europie?

Stowarzyszenie Florystów Polskich w trakcie układania kompozycji kwiatowej, VI KONGRES KOBIET / Fot. INFOTECH infotech.com.pl
Uczestniczki debaty nt. gender podczas odbywającego się w Warszawie VI Kongresu Kobiet przekonywały, że gender prowadzi do liberalizacji w takim sensie, że każdy jest w stanie wybrać swoją rolę ze względu na to, jaką jest osobą, a nie do jakiej grupy należy.

czytaj więcej >>>

Justyna Steczkowska dla kongresowiczek na zakończenie pierwszego dnia VI Kongresu Kobiet. Specjalny dobór piosenek na nasze dzisiejsze wielkie wydarzenie. Justyna zaczęła piosenką "To mój czas" - jej interpretacja utworu - to nasz czas, czas kobiet! Cała sala podrywa się do tańca!
zdjęcia

Wiele z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że temat ten dotyczy tak naprawdę większości kobiet. Przemoc, powrót do pracy mamy, rynek pracy, aktywność kobiet 50+, równouprawnienie i wiele innych aspektów więcej...
http://stacjabazowa.pl/ogloszenie/3435-vi_kongres_kobiet_2014

VI KONGRES KOBIET / Fot. INFOTECH infotech.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.