111573 miejsce

VI Memoriał Ambroziaka. Wierzbowski i Panas dla Wiadomości24

Siatkarze Politechniki Warszawskiej nie potrafili pokonać w VI Memoriale Zdzisława Ambroziaka, ekipy z Kędzierzyna - Koźla, przegrywając 0:3. Po tym meczu wypowiedzi dla Wiadomosci24.pl udzielili Krzysztof Wierzbowski, oraz Radosław Panas.

Krzysztof Wierzbowski (przyjmujący Politechniki Warszawskiej): - W pierwszym secie mieliśmy sporo takich momentów, gdzie mogliśmy wyjść na parę punktów przewagi i ten mecz może by się inaczej potoczył, może secika byśmy urwali. Trzeba przyznać, że zespół ZAKSY bardzo mocno atakuje i ciężko jest tą piłkę blokować, bronić. Paweł Zagumny rozgrywał bardzo szybko. Na dzień dzisiejszy zagraliśmy pierwszy raz z nimi i myślę, że następnym razem będzie troszeczkę lepiej.

Radosław Panas (trener Politechniki Warszawskiej): - Zespół ZAKSY okazał się zdecydowanie lepszy w każdym elemencie, może poza przyjęciem,ktore my mieliśmy lepsze. Tutaj właśnie miałem jakieś zastrzeżenia do chłopaków, bo z tego dobrego przyjęcia, z dobrej wystawy nie kończyliśmy ataków, albo popełnialiśmy błędy. Tutaj była właśnie różnica między nami ,a ZAKSĄ. W każdym secie nawiązywaliśmy walkę, tylko później w jednym, dwóch ustawieniach przegrywaliśmy i rywal nabierał rozpędu i później ciężko było go już zatrzymać.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.