Facebook Google+ Twitter

VI Memoriał Zdzisława Ambroziaka. Michał Żurek dla W24

Wczoraj Fart Kielce wygrał niespodziewanie VI Memoriał Zdzisława Ambroziaka. Po fantastycznym finałowym pojedynku, wypowiedzi specjalnie dla Wiadomości24.pl udzielił libero kieleckiej ekipy, Michał Żurek.

Fart Kielce rozegrał wczoraj znakomite zawody, pokonując w meczu o pierwsze miejsce ZAKSĘ Kędzierzyn - Koźle 3:1. Ekipa trenera Grzegorza Wagnera pokazała, że będzie postrachem drużyn w nadchodzącym sezonie ligowym. Radości po finałowym boju w VI Memoriale Zdzisława Ambroziaka nie krył libero Fartu, Michał Żurek. - Cieszy mnie ta organizacja, cieszą mnie te zwycięstwa i myślę, że nie ma na co narzekać - powiedział specjalnie dla Wiadomości24.pl. Podkreślił jednak, że jeszcze daleko jego zespołowi do pełni możliwości, aczkolwiek idzie to w bardzo dobrym kierunku. - Możemy grać szybko, mamy fajnych przyjmujących, mamy dobrego atakującego i dobrego rozgrywającego. Myślę, że nasi środkowi spokojnie mogą być w czołówce Ekstraklasy - stwierdził Żurek.

Fart pokazał wczoraj, że można wygrać nawet z bardzo wzmocnioną ZAKSĄ Kędzierzyn- Koźle. Libero ekipy Wagnera, Michał Żurek podkreślił, że team Krzysztofa Stelmacha ma bardzo doświadczoną drużynę i tak zakończył rozmowę z serwisem Wiadomości24.pl: - Każdy w naszym zespole wyszedł na boisko, żeby przynajmniej powalczyć. Wierzyliśmy w tą wygraną i dlatego wygraliśmy.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.