Facebook Google+ Twitter

VI Memoriał Zdzisława Ambroziaka. Radosław Panas dla W24

Siatkarze Politechniki Warszawskiej przegrali w niedzielę mecz o trzecie miejsce z AZS-em Częstochowa 0:3. Po tym pojedynku wypowiedzi specjalnie dla serwisu Wiadomości24.pl udzielił trener Politechniki, Radosław Panas.

Z pewnością siatkarze z Warszawy czują ogromny niedosyt, po tym jak zajęli ostatnie, czwarte miejsce w VI Memoriale Zdzisława Ambroziaka. Przegrali oni wszystkie trzy mecze i co gorsza, nie wygrali nawet jednego seta.
- Na pewno zakładaliśmy trochę inne wyniki w tym Memoriale. Zderzyliśmy się tutaj ze „ścianą”, która była postawiona przez inne zespoły, ale nie wpadamy w panikę i zdajemy sobie sprawę z tego, że turniej towarzyski, to jest turniej towarzyski, a mecze ligowe, to są mecze ligowe - mówi trener Politechniki, Radosław Panas. Można przypuszczać, że być może gdyby pojedynki z udziałem „Inżynierów” oglądała większa liczba osób, to te wyniki mogłyby być inne. Było jednak odwrotnie i hala nie była wypełniona po brzegi.

Siatkarze Politechniki nie zwieszają głów po nieudanym dla nich VI Memoriale Zdzisława Ambroziaka i z pewnością zrobią wszystko, aby w rozgrywkach ligowych wypaść jak najlepiej. - Najgorsze jest to, jak byśmy tutaj zwiesili głowy, wpadali w panikę i zaczęli robić nerwowe ruchy. Oczywiście, zawsze lepiej jest, jak się wygrywa turnieje towarzyskie, to napawa optymizmem, ale też nie możemy sobie tutaj wbijać noża w plecy po przegranym towarzyskim turnieju - twierdzi Panas.

Już w czwartek Politechnika rozegra pierwszy ligowy mecz w sezonie 2011/2012, a jej rywalem będzie Delecta Bydgoszcz. - Mam nadzieję, że w czwartek zapełnimy Torwar i na inaugurację ligi będzie komplet publiczności, która poniesie nas do zwycięstwa - nie ukrywa trener warszawskiego zespołu. Jego ekipa przystąpi do tej rywalizacji w zmienionym składzie w porównaniu z poprzednim sezonem. Jeszcze potrzebuje ona odpowiedniego zgrania, aby wszystko funkcjonowało jak najlepiej. Niedługo przyjdzie czas postawić pierwszy krok w kierunku mistrzostwa Polski.

Czytelnicy Wiadomości24 polecają na Facebooku:
Rozwiązanie konkursu na wakacyjny przewodnik. Kto wygrał drukarkę?
Lotto. Szóstka nie padła. We wtorek rekordowa kumulacja 50 milionów
Inauguracja Szlaku Matki Ewy w Bytomiu - Miechowicach
Koncert zespołu Chemia w lubelskim Klubie Graffiti. Fotorelacja
Nowa Prawica Korwin-Mikkego: premier Tusk niczym Gierek i GomułkaDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.