Facebook Google+ Twitter

VI Przegląd Kapel Studenckich w Rotundzie

Chcesz zawładnąć estradą? Pragniesz udoskonalić swój warsztat artystyczny? Marzysz, by kreować nowe trendy w muzyce? Skorzystaj z szansy - zmierz się z PKS-em.

 / Fot. Przegląd Kapel StudenckichPrzegląd Kapel Studenckich (PKS) jest ogólnopolskim konkursem skierowanym do studentów i muzyków, którzy chcą zaprezentować swój repertuar na scenie Centrum Kultury Rotunda w Krakowie. W tym roku odbędzie się po raz szósty, w dniach 16-19 kwietnia, i z całą pewnością zrzeszy wielu fanów najnowszej twórczości scenicznej.  / Fot. Przegląd Kapel Studenckich

W PKS-ie liczy się różnorodność, dlatego nie faworyzuje konkretnego gatunku muzycznego. Do eliminacji mogą przystąpić wszystkie zespoły z autorskim repertuarem, mające w swoich szeregach co najmniej dwóch studentów. Wystarczy nagrać dwa własne utwory oraz jeden cover i przesłać je do organizatorów.

Rejestracja kandydatów rozpocznie się 2 marca i potrwa 20 dni. Do kwietniowego finału zakwalifikuje się dwanaście najlepszych kapel. Dziewięć spośród nich zostanie wybranych przez jury, a pozostałe trzy drogą głosowania internetowego na stronie www.muzzo.pl.

Dla uczestników przewidziano wiele atrakcji: profesjonalne warsztaty doskonalące zdolności muzyczne, koncerty, spotkania integracyjne oraz przede wszystkim cenne nagrody.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin i wszelkie informacje dotyczące tegorocznego konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.pks.rotunda.pl .

Nie pozwól, by PKS ruszył bez Ciebie!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.