Facebook Google+ Twitter

VI Sosnowieckie Dni Literatury

W Sosnowcu już po raz szósty odbywają się Dni Literatury

Plakat promujący VI Sosnowieckie Dni Literatury / Fot. materiały promocyjneZa Nami już wiele spotkań z autorami, a także wykładów dotyczących literatury. W ramach imprezy Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu gościła już takich pisarzy jak: Inga Iwasiów, Feliks Netz, Andrzej Bart czy Ewa Chotomska. Jednym z gości biblioteki był także pan Maciej Melecki, który zaprezentował kilka wierszy ze swojego najnowszego tomiku zatytułowanego "Przester". Spotkanie poprowadził, znany z roli Rafała Wojaczka w filmie Lecha Majewskiego "Wojaczek", Krzysztof Siwczyk.

Mimo, że do końca imprezy pozostało już tylko niewiele ponad tydzień, biblioteka ma do zaoferowania jeszcze kilka ciekawych spotkań. 31 maja gościem biblioteki będzie Kazimierz Kutz, którego książka "Piąta strona świata" ukazała się niedawno nakładem wydawnictw Znak. Do ważniejszych spotkań z autorami można również zaliczyć wizytę autora takich książek jak "Nagrobek z lastryko", czy najnowszej "Alei Niepodległości", Krzysztofa Vargę. Spotkanie z Krzysztofem Vargą odbędzie się 2 czerwca i będzie jednocześnie zwieńczeniem Sosnowieckich Dni Literatury.

Warto zwrócić także uwagę na nową propozycję w ramach Dni Literatury w Sosnowcu. Są nią Warsztaty Twórczego Pisania, które odbędą się w dniach 25-27 maja w gmachu Biblioteki Głównej w Sosnowcu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.