Facebook Google+ Twitter

VII Dni Australii w Warszawie

Rozpoczynamy odliczanie….10, 9, 8…. już za kilka dni AUSTRALIA zawita do Warszawy! Wyjątkowe warsztaty, olbrzymia dawka humoru, konkursy z nagrodami, spotkania z podróżnikami i konsultacje, które przybliżą Cię do mo wyjeździe do Australii..

 / Fot. Karolina SYpniewska-Wida...czyli jednym zdaniem - Wszystko co chcieliście wiedzieć o Australii, ale baliście się zapytać. :)

Odpowiedzi na wiele pytań poznacie już we wtorek 28 marca, podczas VII DNI AUSTRALII organizowanych przez Albion House w Muzeum Azji i Pacyfiku przy ulicy Solec 24 w Warszawie. Zaczynamy od 16:30.

Warszawskie Dni Australii będą jednym z przystanków na ogólnopolskiej trasie australijskich pasjonatów. Wśród nich m.in. „Niedźwiedź”… nie mamy tu na myśli koali, które z niedźwiedziami mają niewiele wspólnego, bo zaliczane są do torbaczy (na jedno pytanie już odpowiedzieliśmy „Niedźwiedź” czyli dziennikarz radiowy, prywatnie wielki miłośnik Australii - Marek Niedźwiedzki. W programie VII Dni Australii czeka na Was wiele atrakcji, m.in. warsztaty wyjazdowe, opowieści o australijskich miastach, konkursy z nagrodami (główną nagrodą będzie bilet do Australii) oraz degustacja australijskiego przysmaku dla odważnych.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w Muzeum Azji I Pacyfiku, prosimy o zapisy pod adresem warszawa@albionhouse.com.pl.ZAPRASZAMY

*****
Organizatorami wydarzenia są Paweł Wida i Karolina Sypniewska-Wida, którzy mieszkają w Sydney i zarażają pasją i miłością do Australii. Od ponad 20 lat prowadzą firmę Albion House, która spełnia marzenia o wyjazdach edukacyjnych do Australii i nie tylko…

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.