Facebook Google+ Twitter

VII edycja festiwalu Solo Życia: Lublin 16-17 września

Finał konkursu "Solo Życia", warsztaty, wystawa fotografii, jam sessions, koncerty finalistów, laureatów i zaproszonych gwiazd - wszystko w najbliższy weekend w Lublinie, na kolejnej edycji festiwalu Mietka Jureckiego "Solo Życia"

Już siódmy raz, Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Młodzieży Uzdolnionej Muzycznie "Solo Życia", zaprasza na festiwal pod tą samą nazwą.

 / Fot. Krzysztof anin KuzkoTo impreza wyjątkowa, tak jak wyjątkowy jest Mietek Jurecki - twórca tego projektu i ikona polskiej muzyki rockowej - kompozytor, autor piosenek, multiinstrumentalista, muzyk uczestniczący w niezliczonej ilości sesji nagraniowych, koncertów i przedsięwzięć muzycznych różnego rodzaju. Nieczęsto widzimy muzyków o takim sukcesie, którzy z niewyczerpaną pasją i energią dzielą się całą swoją wiedzą i doświadczeniem, wyszukują i promują młode talenty.

 / Fot. www.jurecki.art.plFinałowe koncerty festiwalu poprowadzi znany z Polskiego Radia prezenter muzyczny Marek Gaszyński. Wystąpią na nich finaliści tegorocznego konkursu, laureaci poprzednich edycji, a także zaproszone gwiazdy - Tommy Denander, Laboratorium, Martyna Jakubowicz, Wanda i Banda, Krzak oraz John Porter.

Ale festiwal to nie tylko koncerty. To także warsztaty gitarowe, które poprowadzi Tommy Denander, wystawa fotografii muzycznych legendarnego Marka Karewicza połączona z koncertem akustycznym, a także nocne jam sessions każdego dnia festiwalu.


Koncerty Solo Życia rozpoczynają się w dniach 16 i 17 września o godz. 16, w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego w Lublinie. Wstęp wolny.

Szczegółowy program imprezy i wszelkie inne informacje festiwalowe można znaleźć na stronie www.jurecki.art.pl
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.