Facebook Google+ Twitter

VII urodziny zespołu Black Radio w Łodzi

3 Października w klubie IRON HORSE w Łodzi zespół Black Radio świętować będzie swoje VII urodziny, podczas których odbędzie się koncert zespołu.

Black Radio na Przystanku Woodstock / Fot. Fundacja WOŚP3 Października w klubie Iron Horse w Łodzi zespół Black Radio świętować będzie swoje VII urodziny, podczas których odbędzie się koncert zespołu. Po koncercie odbędzie się przedpremierowy pokaz dwóch wideoklipów, które Black Radio zrealizowali latem tego roku. Następnie atmosferę rozpalą tancerze z ogniem Souls Of Flame, którzy na dziedzińcu klubu ogrzeją zgromadzonych płomiennym występem, a na podtrzymanie temperatury zapowiada się wspólna impreza do rana w IRON HORSE.

Black Radio to łódzki zespół rockowy założony w listopadzie 2008 roku przez trzynastoletnich wówczas muzyków. Debiutancki koncert, na którym zagrali pierwsze własne kompozycje, miał miejsce na łódzkiej scenie WOŚP w styczniu 2009 roku. Od tamtego momentu priorytetem Black Radio jest jak najczęstsze koncertowanie, dlatego grupa ma obecnie na swoim koncie ponad 150 występów klubowych, oraz plenerowych i festiwalowych. Łączą mocne rock and roll'owe brzmienie z indie-rockową melodyjną wrażliwością, sięgają również do grunge'u , hard rocka i elektroniki. Rozwijając swój własny styl nie zamykają się na żaden gatunek, jednakże artyści, którzy najbardziej inspirują zespół to: Foo Fighters, Queens of the Stone Age, Kings of Leon, Jack White i My Chemical Romance.
Black Radio na Przystanku Woodstock / Fot. Fundacja WOŚP
Zespół dwukrotnie już wystąpił na Dużej Scenie Jarocin Festiwal, tego lata również na Dużej Scenie Przystanek Woodstock - Woodstock Festival, są również finalistami programu Must Be The Music - Tylko Muzyka. W czerwcu ubiegłego roku do sklepów trafiła ich debiutancka płyta zatytułowana "Gasoline Planet", której posłuchać w całości można na YouTube i SoundCloud. Skład zespołu to: Kamil Biadała - gitara basowa, Kuba Kubiak - gitara, Szymon Płaska - perkusja, Dawid Wajszczyk - gitara, wokal, autor utworów, Franciszek Stępień - gitara.START : 20.00
WEJŚCIE : 10 PLN

IRON HORSE INFO: http://www.ironhorse.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.