Facebook Google+ Twitter

VII Zjazd dzieci i młodzieży po przeszczepie serca

Współautorzy: Piotr Andrzejak

Dziś w Zduńskiej Woli w hotelu Biesiada, odbyło się kolejne już spotkanie dzieci i młodzieży po przeszczepach serca. Spotkania te są zorganizowane, aby młodzież mogła zapomnieć przez trzy dni o swoich problemach.

1 z 7 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Bilbord reklamowy. Fot. J. Stanioch
Bilbord reklamowy. Fot. J. Stanioch

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Panowie i panie, mnie osobiście to się wydaje, że miejsce na komentarze pod artykułem nie służą do kłótni. Na litość....... przestańcie koty drzeć. Pomyślcie jak tym dzieciakom pomóc, a nie się kłócić

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fanie nie zgadzam sie z tobą i nie będę z tobą dyskutował.

Andrzeju Nowak nie zgadzam się z panem, że są błędy bo inaczej redakcja by nie puszczała.

Mnie się wydaje, że tu większość nie zalogowanych pisze z różnych komputerów czy telefonów komórkowych

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andrzej Nowak
 • Andrzej Nowak
 • 23.04.2011 13:07

@ Fan. Stokroć wolę Damiana z całą masą błędów niż bufonadę Pana Roszczeniowego Redaktora z Sieradza. Poza tym skoro nie potrafisz nawet przepisać mojego nazwiska można się domyślać, że Fan też równa się Andrzejak. Przy okazji wydało się kto obraża Damiana. Mistrz słowa i obiektywu z Sieradza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fan
 • Fan
 • 23.04.2011 12:01

Damian Leciak = Andrzej Nawak to taki sam typ jak bracia

Komentarz został ukrytyrozwiń
Obserwator II
 • Obserwator II
 • 23.04.2011 11:37

Panie Andrzejak vel Ktoś, wszyscy wiedzą, że pisze Pan komentarze na swoją cześć jako niezalogowany. Widać to pod Pana artykułami. Wie Pan, co Pana zdradza? Taka sama piękna polszczyzna, jak w komentarzach podpisanych. Nic to nie pomoże, nie uratuje Pan swojego wizerunku :) Pisać Pan nie potrafi i BASTA!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ktoś
 • Ktoś
 • 23.04.2011 11:06

Panie Andrzejaku Nawak, nawet Pan nie przeczytał uważnie komentarzy, to nie Pan Piotr informował redakcję tylko organizator VII Zjazdu. Tak więc proszę przeczytać uważnie komentarze zanim zacznie Pan komuś coś zarzucać

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andrzej Nowak
 • Andrzej Nowak
 • 23.04.2011 10:06

Kultura wymaga też, żeby te maile nie były pełne byków. Zakładam, że nie różnią się zbytnio od poziomu Pana komentarzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak zgadza się Ewo, nie wymagam tego aby musiała objąć patronatem, tylko kultura wymaga aby na pocztę odpowiadać chyba?, no chyba że się mylę

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andrzej Nowak
 • Andrzej Nowak
 • 23.04.2011 10:00

Jeżeli informował Pan z taką ilością błędów ortograficznych, jak w tych kilku komentarzach nie dziwię się, że ktoś mógł Pana nie wziąć poważnie. Świat się kończy REDAKTOR z poziomem stylistyki wypowiedzi na poziomie 4 klasy szkoły podst. i ortografii na poziomie drugiej klasy. Jak mówią młodzi masakra. Ma się Pan zs Bóg wie kogo, eksponuje zdjęcia z kamerą i mikrofonem , a nie potrafi pisać. Z czym do ludzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gwoli wyjaśnienia to nie ja prosiłem redakcje o patronat redaktora naczelnego, tylko organizatorzy VII Zjazdu Dzieci i Młodzieży po Przeszczepach Serca, przesyłając odpowiednie pismo do redaktora naczelnego. I To redaktor naczelny zlekceważył to nie racząc odpowiedzieć na ich prośbę. Ja tylko poinformowałem o tym fakcje, chyba wolno mi to było zrobić, jeżeli organizator zadzwonił i poformował mnie o całej sytuacji. Panie Tomku, jeżeli by redakcja chciała obciąć tą imprezę patronatem, odpowiedziała by organizatorom, tak więc jak Pan sobie to będzie nazywał to już Pana sprawa, ja mogę stwierdzić iż nie chciała tego zrobić i nie zrobiła. Panie Tomku czy startowałem na radnego to już raczej tu nie ma nić wspólnego, pomylił Pan miasta. Ja nie interesuje się Pańskim życiem osobistym, no chyba że mam zacząć, tak więc nie powinno to Pana interesować gdzie startuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.