Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11421 miejsce

VII zlot tuningowanych ciężarówek Master Truck 2011 - relacja

Zbyt długie kolejki spowodowane małą ilością kas, brak odpowiednio przygotowanego parkingu i toalet, oraz zimna woda na polu namiotowym to główne zarzuty uczestników do organizatorów. Ale czy tegoroczny zlot był naprawdę, aż tak tragiczny?

Nocny pokaz reflektorów / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagi)elnicki.art.pl)Scania przywożąca ciężarówki na stoisko wystawowe, zakopała się w grząskim terenie / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagi)elnicki.art.pl)W tym roku zlot został zorganizowany na terenie lotniska Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi.

Organizatorzy bardzo trafnie wybrali miejsce na zlot, niestety pogoda nie dopisała i teren był bardzo mocno podmoknięty. Większość obecnych widzów narzekała na ciasnotę i brak dobrego zZespół Fayerwerk / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagi)elnicki.art.pl)Gang Marcela / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagi)elnicki.art.pl)zagospodarowania terenu, lecz niewielu wiedziało o tym, że zaledwie
dzień przed zlotem nad lotniskiem było prawdziwe oberwanie chmury, teren został bardzo mocno podmyty i był mały kłopot z odpowiednim ustawieniem samochodów na terenie, więc organizatorzy musieli je upychać na suchej powierzchni zlotu.

W piątkowe popołudnie na teren lotniska dojechało kilku uczestników a wieczorem odbył się koncert zespołu Gang Marcela, po świetnym koncercie, na scenie pojawił się zespół Fayerwerk. Oczywiście atmosfera dopisywała i ludzie chętnie bawili się przy brzmieniach muzyki country.

W sobotę na teren zlotu przyszło bardzo dużo oglądających, a ich kumulacja nastąpiła na nocnym pokazie ciężarówek. Następnego dnia miała miejsce wystawa modeli oraz pokaz lotniczych akrobacji.
Wieczorem odbyło się wręczenie nagród i zakończenie zlotu. Zlot wygrała Scania Gunfighter z firmy Auvinen Transport!

Więcej zdjęć do zobaczenia w galerii.


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Truckerka
  • Truckerka
  • 22.07.2011 10:50

Był tragiczny!!!!!
Lotnisko mokre!!
Ciężarówki tonęły!
W Opolu może i było ciasno ale cieżarówki stały w jakimś ładzie a teraz .

Klapa jak nie wiem !!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.