Facebook Google+ Twitter

VIII edycja konkursu "Człowiek Bez Barier"

Jesteś niepełnosprawny? Odniosłeś sukces w biznesie? Weź udział w konkursie "Człowiek Bez Barier"!

logo / Fot. materiały organizatoraKonkurs organizowany przez magazyn "Integracja", wydawany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, odbył się po raz pierwszy w 2003 roku. Od tego czasu, co roku, osobom, które mimo przeciwności losu odniosły sukces w biznesie przyznawane są nagrody i wyróżnienia. Tegoroczna edycja będzie ukierunkowana na osoby, które poprzez swoją działalność pomagają innym i udzielają się społecznie.

Jak można się zgłosić?

Zgłaszać można się od 3 sierpnia do 8 października 2010 roku. Formularz należy wysłać drogą mailową na adres czlowiekbb@integracja.org lub pocztą: Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji ul. Dzielna 1 00-162 Warszawa z dopiskiem "Człowiek bez barier". Więcej informacji na stronie internetowej.

Nagroda główna

statuetki / Fot. materiały organizatoraWyniki konkursu ogłoszone zostaną na uroczystej gali, która odbędzie się w listopadzie. Wówczas wręczone zostaną również statuetki i nagrody dla zwycięzcy oraz wyróżnionych. Pierwszą nagrodą do zdobycia w konkursie jest statuetka wykonana przez Annę Szafrańską, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Dotychczasowe gale uświetniły występy takich artystów jak: Justyna Steczkowska, Ewa Lewandowska, Krzysztof Kiljański czy Kasia Cerekwicka. Uroczystości były prowadzone przez Olgę Bończyk, Michała Olszańskiego, Agatę Młynarską, Małgorzatę Kożuchowską, Annę Popek.

Człowiek Bez Barier 2010

Patronat merytoryczny nad tegorocznym konkursem objął Rzecznik Praw Obywatelskich, a instytucjonalny - pan Jarosław Duda, pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych. Ambasadorem konkursu jest Natalia Partyka, olimpijka i paraolimpijka, laureatka z 2008 roku.

Więcej informacji na stronie czlowiekbezbarier.org

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Niezwykłe wyróżnienie dla niezwykłych osobowości!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.