Facebook Google+ Twitter

VIII Turniej o Puchar Mediów - Sieradz 2008

Dziś o godzinie 9.00 w hali sportowej przy Zespole Szkół Katolickich w Sieradzu, rozpoczęły się eliminacje, do VIII Pucharu Mediów. Ta prestiżowa impreza po raz pierwszy odbędzie się w Sieradzu, wcześniej puchar odbywał się w Błaszkach.

Nagroda główna w turnieju. / Fot. Piotr AndrzejakW turnieju udział bierze piętnaście drużyn grających w piłkę nożną na hali. Wszystkie te drużyny będą walczyły o przechodni Puchar Mediów. W roku 2007 to prestiżowe trofeum zdobyła drożyna Auto Części i w tym roku zapowiedziała równie zaciętą walkę o te nagrodę. W poniedziałek odbyło się losowanie grup eliminacyjnych, wszystkie drużyny podzielono na trzy grupy:

grupa A:
Auto Części, ZSP NR 1 Sieradz, Sieradzka
Szlachta, Lamparty, AR-BUD

grupa B:
Partnertech, Grayan, JW.1551, AZS WSHE, Łuk Schemat

grupa C:
Media i Przyjaciele, Kamis, DomBank, AnMark, Gatta.

W sobotę rozgrywki odbywać się będą do godziny 19.20. W niedzielę pierwszy mecz ćwierćfinałowy odbędzie się o godz. 13.00. Półfinały rozpoczną się o godz 15.00, zaś mecz o trzecie miejsce odbędzie się o godz.16.15. Mecz finałowy zobaczymy o godz.16.45 i wtedy dowiemy sie kto w tym roku zabierze puchar ze sobą. Zeszłoroczny zwycięzca drużyna Auto Części. / Fot. Piotr Andrzejak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.