Facebook Google+ Twitter

Vintage Vegas: „Miłość, mimo wielu życiowych przeszkód”. Wywiad

Wywiad z zespołem Vintage Vegas. Opowiedzieli mi o nowym teledysku, kręconym w Polsce, w którym m.in. wystąpili Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino oraz nowej płycie. Zachęcam do przeczytania wywiadu.

Zespół Vintage Vegas oraz bohaterowie teledysku "Here I am". Od lewej Tom Marks, Stefano Terrazzino, Natalia Siwiec, Inan Lima, Giovanni Zarrella. / Fot. VIS Media Talent Management/Jarosław AntoniakVintage Vegas zespół Niemiecki, w skład którego wchodzą Polak Tom Marks, Włoch Giovanni Zarrella i Brazylijczyk Inan Lima.

Ona – piękna dama z wyższych sfer. On- charyzmatyczny muzyk grywający na ulicach. Połączyła ich gorąca miłość, mimo wielu życiowych przeszkód. Kolejna komedia romantyczna? Otóż nie, to fabuła najnowszego teledysku niemieckiego zespołu Vintage Vegas, w którym zagrali polscy celebryci Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino.

O zespole Vintage Vegas pisałam już przy okazji wywiadu z Tomem Marksem, członkiem grupy. Panowie od dłuższego czasu podbijają niemiecki rynek muzyczny, głównie za sprawą udziału w gigantycznym Show Holiday on Ice. Kilka miesięcy temu postanowili pokazać się także na polskim rynku i jak widać goszczą u nas coraz częściej. Miałam okazję porozmawiać z nimi podczas realizacji zdjęć do klipu w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Justyna Borowiecka: Miło Was widzieć kolejny raz w Polsce.
Tom Marks: To my się cieszymy, że znów tu jesteśmy i to w tak pięknym hotelu a także miejscu, jakim jest Karpacz.

Justyna Borowiecka: Tym razem przyjechaliście nie na koncerty a realizować swój kolejny teledysk. O czym jest ta historia?
Giovanni Zarrella: Utwór „Here I am” to przepiękna historia o miłości. Taka też jest fabuła. Oczywiście jak to z miłością bywa, nie zawsze jest prosta i oczywista. My pokazujemy ją na tle małej polsko-włoskiej sprzeczki.

Justyna Borowiecka: No właśnie, zaangażowaliście do teledysku dwie polskie gwiazdy Natalię Siwiec i Stefano Terrazzino. Dlaczego akurat oni?
Inan Lima: Stefano znany jest nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech. U nas także brał udział w niemieckich edycjach „Let’s Dance” . Jest bardzo pozytywnym człowiekiem z fajnym włoskim temperamentem, więc doskonale się dogaduje z Giovannim. A wyboru Natalii chyba nie muszę tłumaczyć (uśmiech!). Ona jest bardzo piękną i uroczą dziewczyną, idealną do naszej historii.
Zespół Vintage Vegas, od lewej Inan Lima, Tom Marks i Giovanni Zarrella, przed Hotelem Gołębiewskim w Karpaczu. / Fot. VIS Media Talent Management/Jarosław Antoniak
Justyna Borowiecka: Podobno w teledysku będziemy mogli zobaczyć sceny łóżkowe, czy to prawda?
Tom Marks: Tak to prawda, ale może nie będę zdradzać za dużo już teraz. Najlepiej jak sami zobaczycie. Choć przyznam, że każdy z nas bardzo zazdrościł Stefano tych scen ;) (uśmiech!).

Justyna Borowiecka: Niebawem ma się ukazać wasz pierwszy, wspólny album. Co się na nim znajdzie?
Giovanni Zarrella: Nasz nowy album nosi nazwę „Let’s Swop”, czyli tytuł idealnie oddaje klimat całej płyty. To mieszanka swingu i popu. Znane utwory popowe aranżujemy i przerabiamy na swingowe wersje, tak że wychodzą z tego całkiem nowe, bardzo ciekawe kawałki. Na płycie będą także dwa nasze autorskie utwory.
Inan Lima: Tak i to właśnie do jednego z nich ,do „Here I am”, kręcimy teraz teledysk.

Justyna Borowiecka: Czy album będzie dostępny także w Polsce?
Tom Marks: Oczywiście, że tak. Już 14 listopada „Let’s Swop” trafia do sklepów w Niemczech. W Polsce także będzie dostępny. Uruchomiliśmy również nasz własny internetowy sklepik na naszej stronie internetowej.

Justyna Borowiecka: Jakie macie teraz plany?
Tom Marks: Za kilka dni ruszamy w ogromna trasę koncertową w ramach „Holiday on Ice”. Zagramy 114 koncertów w 13 niemieckich miastach. Będziemy występować do końca lutego.

Justyna Borowiecka: Sto czternaście (114) koncertów w zaledwie 3 miesiące?
Tom Marks: Tak. Sam nie wiem jak damy radę, ale bardzo się z tego cieszymy i już nie możemy się doczekać. Szkoda jedynie, że ta wersja Holiday on Ice nie jest grana w Polsce, ale kto wiem może w przyszłym roku. Byłoby super.
Zespół Vintage Vegas, od lewej Giovanni Zarrella, Tom Marks, Inan Lima razem z Natalią Siwiec / Fot. VIS Media Talent Management/Jarosław Antoniak
Justyna Borowiecka: Inan wiem, że w listopadzie masz urodziny. Czego powinnam Ci życzyć?
Inan Lima: Więcej pięknych kobiet w pracy, takich jakie tu mamy na planie. Bo nie wiem czy wiesz, ale oprócz Natalii, zagrały także przepiękne modelki-statystki. A tak na poważnie, to chyba tego, aby nasz album „Let’s Swop” spodobał się publiczności, także – albo nie, przede wszystkim- polskiej. Wtedy będziemy tu mogli często przyjeżdżać.

Justyna Borowiecka: Zatem wszystkiego najlepszego, czy jak to się mówi po portugalsku? Feliz Aniversário ?
Inan Lima: Obrigado (uśmiech!).
Justyna Borowiecka: To ja bardzo dziękuję za rozmowę i na koniec powiedzcie, kiedy będzie można zobaczyć teledysk?
Giovanni Zarrella: Teledysk do „Here I am” będzie miał swoją premierę w styczniu 2015.

Z zespołem Vintage Vegas (Tomem Marksem, Giovannim Zarrella i Inanem Lima) rozmawiała: Justyna Borowiecka


Zachęcam do obejrzenia zdjęć z teledysku do piosenki "Here I am" - zespołu Vintage Vegas. (link poniżej)
Zobacz zdjęcia do teledysku "Here I am" zespołu Vintage Vegas

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.