Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11449 miejsce

Violetta Villas w szpitalu psychiatrycznym

 • Źródło: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
 • Data dodania: 2007-01-05 11:38

Gwiazda polskiej estrady pod opieką lekarzy. Znana piosenkarka trafiła do Wojewódzkiego Szpitala dla Psychicznie i Nerwowo Chorych w Stroniu Śląskim. Leży w czteroosobowej sali.

fot. Akpa/ Wioletta Villas Na razie wielką tajemnicą jest to, dlaczego Violetta Villas trafiła dwa tygodnie temu do strońskiego szpitala.
– Zabrali ją w czwartek, tuż przed świętami. W nocy, gdzieś około godziny 23, przyjechała karetka. Razem z nią policja – wspomina Maria Chochorowska, sąsiadka piosenkarki. Jeszcze mniej o sprawie wie wójt Lewina Bolesław Kędzierewicz, choć prywatnie Villas jest ciotką jego żony. – To dlatego, że od sześciu lat pani Villas nie rozmawia ze mną. Nie utrzymuje żadnych kontaktów – wyjaśnia.
O zniknięciu Villas zrobiło się głośno dopiero wczoraj. Mieszkańcy Lewina zaczęli się niepokoić o psy pozostawione na podwórzu domu artystki. O wygłodzonych czworonogach zaalarmowali władze powiatu i starostwa. Te zajęły się opuszczonymi zwierzakami. Na razie kupiły im jedzenie.
Wczoraj po południu próbowaliśmy porozmawiać z Violettą Villas. Niestety, kiedy dotarliśmy do szpitala w Stroniu, nie udzielono nam żadnych informacji o stanie jej zdrowia. Odmówiono także spotkania z nią, choć nie przebywa na oddziale zamkniętym.
– Proszę przyjść jutro, kiedy będzie dyrektor i ordynator. Tylko oni mogą podjąć decyzję, czy pani Villas może spotkać się z dziennikarzami – powiedzieli nam sanitariusze i lekarka dyżurna.
SMS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

asia
 • asia
 • 10.12.2011 21:10

dlaczego nikt niepomoł tej kobecie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zawada Jan .
 • Zawada Jan .
 • 08.12.2011 19:13

Jak zwykle w Polsce ,teraz wszyscy placzą ale jak żyła nie było nikogo tak się szanuje wielkie Talenty ,o psach pełno komentarzy a ludzie po śmietnikach najlepiej do sejmu i kraść z Powazaniem .Jan

Komentarz został ukrytyrozwiń
Agnieszka BoasBerg
 • Agnieszka BoasBerg
 • 07.12.2011 14:15

jw

Komentarz został ukrytyrozwiń
andrzej mach
 • andrzej mach
 • 06.12.2011 16:23

Villas !!!!!! Niektorzy jej [rzyjaciele nie powinni teraz zabierac glosu. Jak DIVA potrzebowala pomocy nikogo nie bylo. Jezeli byla :inna: w dobrym znaczeniu to byla to osoba nad wyraz utalentowana. Po smierci wszyscy beda mowic o niej super dobrze ale gdzie wy byliscie . TAK WY decydenci. ludzie z jej branzy, koledzy i kolezanki!!!! Wstydzcie sie teraz. ONA na was teraz z gory patrzy.Dostaniecie od niej to. na co zasluzyliscie. w co to bedzie. to sami wiecie. A ja sie z tego juz ciesze!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 17.12.2008 02:08

17 stycznia w domu kultury na stołecznym Ursynowie odbędzie się pokaz filmu wyprodukowanego przez WFDiF zw1988 roku p.t. "Violetta Villas". Seans organizuje Pan Piotr Śliwiński ze Studia Filmowego "Kalejdoskop".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze, że została przypomniana postać pani Violetty. Zmarnowany wielki talent.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ogromnie mi żal pani Villas. Urodziła się w niewłaściwym czasie i niewłaściwym miejscu. Pojawienie się tego fenomenalnego głosu spowodowało typową polska reakcję "warszawki" - trzeba było tępić i wyśmiewać jej brak obycia, kultury, jej bigoteryjne zachowania i mało wyrobiony gust. Mając właściwych opiekunów zrobiłaby wielką i trwałą karierę. Niestety. Głos, od którego większy zakres miała tylko Peruwianka Yma Sumak został w zasadzie zmarnowany i rozmieniony na drobne. Ta prosta dziewczyna nie udźwignęła krótkich chwil szalonego powodzenia i uśmiechu fortuny. Miała chyba przyjaciół, ale zapewne o zbyt małej sile przebicia, aby rozwinąć i utrwalić na światowym poziomie jej karierę - do czego miała bezdyskusyjne warunki głosowe. Szkoda. Wielka szkoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.