Facebook Google+ Twitter

Violetta Villas zmarła prawdopodobnie przez nieleczone złamanie nogi

Violetta Villas zmarła w poniedziałek wieczorem w swoim domu w Lewinie Kłodzkim. Miała 73 lata. W czwartek, w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu została przeprowadzona sekcja zwłok artystki.

Violetta Villas w 2007 roku / Fot. Bechstein/CC BY-SA 3.0Jak podaje Gazeta Wrocławska, bezpośrednią przyczyną śmierci artystki mogły być powikłania po nieleczonym złamaniu nogi. Wrocławscy lekarze medycyny sądowej ustalili, że Villas kilka dni przed śmiercią złamała nogę, lecz nie trafiła z tym urazem do lekarza. Być może właśnie powikłania spowodowane tym złamaniem spowodowały śmierć artystki.

Gazeta podaje też, że sekcja wykluczyła, by artystka została zamordowana bądź by do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Lekarze stwierdzili, że piosenkarka przed śmiercią była bardzo słaba i najprawdopodobniej ostatnie kilkanaście dni spędziła leżąc w łóżku.

Jutro wyniki sekcji zostaną przekazane prokuraturze, która prowadzi śledztwo w sprawie śmierci piosenkarki. Śledztwo ma odpowiedzieć na pytanie czy do jej zgonu nie przyczyniły się warunki sanitarne, w jakich żyła. Wiadomo, że jej mieszkanie było zaniedbane i wymagało remontu.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.