Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20291 miejsce

VIRGIN MOBILE POSZERZA PAKIET ZA 19 ZŁ

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-05-04 12:40

Operator telefonii komórkowej Virgin Mobile wprowadził zmiany w pakiecie za 19 zł, które są jeszcze korzystniejsze dla klientów!

Drugi popularny produkt Virgin Mobile, czyli pakiet za 29 zł, pozostaje bez mian – w jego ramach klienci otrzymują nielimitowane SMS-y, rozmowy oraz 2GB Internetu. To jedyna taka oferta telefonii komórkowej w Polsce, w kategorii prepaid.

- Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie zmian w pakiecie za 19 PLN, aby jeszcze uatrakcyjnić naszą ofertę. Zgodnie z hasłem naszej kampanii „Bez limitu, Bez umowy” chcielibyśmy, aby nasi klienci poczuli prawdziwą wolność korzystania z telefonu – skomentował Marcin Wieczorkowski, dyrektor marketingu Virgin Mobile Polska.

Od 27 kwietnia ruszyła również promocja, dzięki której przy doładowaniu za 30 zł klienci otrzymują dodatkowe 15 zł do wykorzystania. Akcja jest wprowadza w różnych terminach w poszczególnych regionach. Na tę chwilę potwierdzeni partnerzy, biorący udział w promocji, to: Telakces, Teletorium, Ruch, Kolporter, Żabka, Topaz, Świat Prasy i Media Star.

Startery Virgin Mobile dostępne są w: Telakces, Teletorium, Żabka/Freshmarket, Kolporter, Ruch, HDS (In Medio, Relay), Shell, British Petrol, Lukoil, Świat Prasy, Media Star, Gdańskie Stowarzyszenie Kioskarzy), Topaz, Małpka oraz w wielu innych niezależnych komisach GSM, kioskach, stacjach benzynowych czy sklepach spożywczych.

Ponadto trwa kwietniowa kampania promocyjna marki. Wykorzystywane kanały komunikacji to outdoor, kina, radio i Internet, wsparte dodatkowo promocją na uczelniach oraz marketingiem bezpośrednim. Akcja dotyczy ofert za 29 i 19 zł.

***
Virgin Mobile to jeden z największych i najpopularniejszych operatorów telefonii komórkowej na świecie, będący częścią Virgin – międzynarodowej grupy inwestycyjnej, założonej w 1970 roku przez Sir Richarda Bransona. W Polsce firma pojawiła się w 2012 roku z ofertą usług prepaid na wyjątkowo konkurencyjnych warunkach. Korzystne pakiety bez limitu i bez umowy wpisały się już na dobre w świadomość setek tysięcy młodych osób, które oczekują od operatorów najwyższej jakości usług idących w parze z brakiem zobowiązań.

Na świecie, poza telefonią komórkową, Virgin Group z powodzeniem działa w tak różnych branżach jak muzyka, transport, turystyka, usługi finansowe, zdrowie i uroda. Pod marką Virgin działa ponad 300 różnych firm.

Więcej informacji na: www.virginmobile.pl


Kontakt dla mediów/agencja:
Marta Jechna
24/7Communication
marta.jechna@247.com.pl
Tel.: 502 414 482
Kontakt dla mediów:
Ewelina Płoskonka
PR & Special Events Specialist
Ewelina.ploskonka@virginmobile.pl
Tel.: 799 155 555

( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.