Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22538 miejsce

Virgin Mobile wejdzie na polski rynek

Richard Branson brytyjski miliarder już pod koniec tego lata wprowadza na polski rynek sieć komórkową Virgin Mobile.

 / Fot. Materiały prasoweJest to pierwszy na świecie wirtualny operator, działający już w 8 państwach. Jak podaje Virgin na swojej stronie internetowej jest to początek rozpowszechniania firmy w środkowo-wschodnich częściach Europy.

Dlaczego akurat Polska?

Okazuje się, że Polska jest dogodnym rynkiem oferującym większe możliwości w dziedzinie telekomunikacji. Nie tyle spodziewamy się korzystnych ofert, niższych cen, co więcej mamy nadzieję, że poruszy to konkurencję na naszym rynku. Czy Branson celnie trafi w potrzeby polskiego konsumenta?

Jak to się zaczęło?
Jako że Branson i jego pracownicy byli debiutantami w świecie biznesu postanowili nazwać nowo założony sklep muzyczny "Virgin" (dziewica). Firma poczuła wiatr w żaglach w momencie otwarcia butiku na prestiżowej ulicy Oxford Street w Londynie. Od tego momentu rozwój nabrał tempa, a kolejne inwestycje pięły Bransona po szczeblach do sukcesu i kariery. Miliony funtów dostarczyła wytwórnia muzyczna Virgin Records, a wysoką pozycje i uznanie podpisane kontrakty m.in. z Rolling Stones, Janet Jackson, Genessis i innymi.

Niespodzianką na rynku brytyjskim było z pewnością założenie linii lotniczych Virgin Atlantic Airlines. Na nurtujące pytanie: dlaczego właśnie linie lotnicze? Richard podał bardzo dającą do myślenia odpowiedź: Stawiam sobie wysokie, pozornie nieosiągalne wyzwania i staram się osiągnąć nawet więcej.

Kolejną firmą założoną przez biznesmena było biuro podróży Virgin Holidays. Jednak jego wyobraźnia sięgała dalej, a raczej wyżej bo aż do gwiazd. Kosmiczne loty turystyczne i naukowe misje kosmiczne organizowane przez Virgin Galactic miały umożliwić ludziom turystykę wśród bajecznych obrazów kosmosu. A Virgin Oceanic morskie przygody w głębinach oceanu. Jak myślicie czy Polska będzie kolejnym sukcesem Bransona?

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.