Facebook Google+ Twitter

Vital Voices - nowy nabór do programu mentoringowego

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-09-05 12:19

Z dniem 1 września ruszył nabór do kolejnej, czwartej już edycji programu mentoringowego Vital Voices Poland. Od połowy listopada br., 16 kobiet będzie mogło rozwijać kompetencje u boku mentorek – wybitnych kobiet ze środowiska biznesu.

Sieć Vital Voices tworzą najbardziej wpływowe kobiety świata, szefowe globalnych korporacji oraz te przedsiębiorcze kobiety, które aspirują do bycia liderkami w swoich lokalnych społecznościach. W tym roku, zaproszenie kierowane jest do Pań, które prowadzą własne firmy od minimum dwóch lat.

Podstawowe kryteria naboru to:
• prowadzenie własnej firmy przez minimum dwa lata;
• silna motywacja do rozwoju;
• znajomość języka angielskiego;
• mile widziana jest działalność na rzecz środowiska lokalnego i kobiet.

Zakwalifikowane panie, w ciągu dziesięciu dni będą mogły m.in. współpracować z mentorkami. Wierzymy, że mentoring jest wyjątkowym i jednym z najlepszych narzędzi rozwijającym kompetencje przywódcze. Jest to niezwykle ważne dla Pań, które biznes swój prowadzą stosunkowo krótko. Co ciekawe, choć osoby bardziej doświadczone dzielą się wiedzą z tymi mniej doświadczonymi, cała magia tej relacji polega na tym, że mentorka dostaje tyle samo, jeśli nie więcej od swej mentee. Dzielenie się z innymi wzbogaca i rozwija każdego człowieka – mówi Agnieszka Bilińska, CEO Vital Voices Poland.

Jak co roku, program wzbogacany jest również szeregiem dodatkowych inicjatyw – szkoleń i spotkań. W poprzednich edycjach, uczestniczki programu mogły spotkać się też z gośćmi specjalnymi z zagranicy: Melanne Verveer, ambasadorki ds. Globalnych Kobiet, Margaux Bergen, wiceprezes Vital Voices Global Partnership, czy byłymi congresswomen Pat Schroeder i Constance Morella.

Wierzę, że dzięki naszemu programowi rośnie w Polsce ilość silnych, kompetentnych i dzielących się swymi doświadczeniami liderek. Wiemy, że nasze stypendystki 'tu i teraz' zmieniają otaczającą ich rzeczywistość. Gdy spotykamy się po raz pierwszy mają marzenia. Gdy kończą nasz program mają wizję, plan działania i kapitał kontaktów w sieci Vital Voices – mówi dr Daria Gołębiowska - Tataj, Prezes Vital Voices Poland.
(Agnieszka Sałkowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.