Facebook Google+ Twitter

Viva Comet 2011 rozdane. Wielki tryumf Farnej!

W tym roku po raz czwarty wręczono nagrody muzyczne Viva Comet. Gwiazdą wieczoru bez wątpienia została Ewa Farna, która nominowana była w pięciu, a wygrała aż w czterech kategoriach.

 / Fot. materiały prasowe VIVA COMETW warszawskim Centrum Expo XXI odbyła się wielka muzyczna gala organizowana przez stację telewizyjną Viva Polska, podczas której wręczono 12 nagród Viva Comet 2011.
Uroczystość w bardzo frywolny sposób poprowadzili: prezenterka telewizyjna Kasia Kępka oraz raper Tede, któremu momentami chyba nie do końca odpowiadała ta rola. Ceremonię przyznawania statuetek - kosmicznych kul, co jakiś czas przerywały muzyczno-taneczne występy. Zatańczyli finaliści show "Królowie dens floru", czyli Ola Szwed i Mieszko Sibilski z Grupy Operacyjnej. Doda lewitowała nad sceną, wokalista zespołu Volver zagrał w spódniczce na fortepianie, Stachursky przekonywał publiczność, że "dosko się czuje", a hip-hopowy zespół Prosto Mixtape 600V trochę poprzeklinał i dodał, że źle się czuje w tej "metroseksualnej otoczce". Jednym słowem - było gorąco!

 / Fot. okładka płyty Ewy Farnej "Ewakuacja"Bez wątpienia uroczystość ta na długo pozostanie w pamięci Ewy Farnej, która zdobyła aż cztery nagrody - Charts Award, Image Roku, Płyta Roku oraz Teledysk Roku. Młoda wokalistka, wychodząc już któryś kolejny raz na scenę, zdjęła swoje szpilki, przybiegła boso do Edyty Herbuś wręczającej statuetkę i zaczęła płakać. Nastolatka dziękowała przede wszystkim "farnoholikom", czyli najwierniejszym swoim fanom, za ogromne wsparcie i głosy, które na nią oddali.

 / Fot. okładka płyty Roberta M. "Gold"Galę z trzema "Cometami" opuścił też twórca muzyki klubowej - Robert M.. Wygrał on w kategoriach: Dzwonek Roku, Debiut Roku i Artysta Roku. Jednak idol młodzieży zapomniał chyba, że gościł na rozdaniu nagród muzycznych, bo ubrał się w biały t-shirt i niebieskie spodnie dresowe. Jego wypowiedzi były bardzo nieskładne, a dodatkowo artysta mówiąc, chodził po całej scenie, co wyglądało jakby miał ADHD. Pozostawił on po sobie spory niesmak i chyba rozpoczął nową wojnę w polskim show-biznesie, krzycząc do mikrofonu: "(...) nie pozdrawiam fanów Dody".

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Karolinka
  • Karolinka
  • 25.02.2011 19:50

Dziennikarz który to napisał powienien sam iść do lekarza tak całkiem serio

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta
  • Marta
  • 25.02.2011 17:34

19-letni reporter.... :) ja to zostawię bez komentarza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jezdzec
  • Jezdzec
  • 25.02.2011 16:48

Heh co za bzdura. Nie podobaja ci sie dresy a dioda miala uszy elfa... co to byl bal przebierancow dla dzieci? Chlopie ogarnij sie no chyba ze pisales to specjalnie bo np. didad dala ci potrzynac troche silikonu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paulaaa
  • Paulaaa
  • 25.02.2011 16:23

moim zdaniem profesjonaly reporter wypowiada sie na takie tematy w sosob postronny. a kogo obchodzilo to ze nei podoba Ci sie ze zalozyl dresy?:D moze zrobiles sonde wsrod fanów Dody?:D Człowieku jesteś masakra:D Teraz przynajmneij bedziesz wiedzail ze czasem nalezy trzymac jezyk za ząbkami bo i tak zostaniesz przebity przez Armie Miłości hahaha :D Pozdro

Komentarz został ukrytyrozwiń
aaaa
  • aaaa
  • 25.02.2011 16:19

Moim zdaniem to propfesjonlany reporter wypowiada sie zawsze w sposób subiektywny i nie wyraza wszystkim swojego zdania.Kogo to obchodzi ze nie podobały Ci sie jego dresy a moze przeprowadziles sąde posród fanów Dody ?:D Nie no człowieku jesteś masakra teraz chyba bedziesz wiedział ze w niektorych kwestiach trzeba schowac język za ząbkami;) Bo i tak zostaniesz przebity bo Armia Miłości jest zbyt wielka hahahah :D Pozdro

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy na rozdaniu nagród muzycznych (tj. impreza artystyczna) istnieje w ogóle jakiś schemat ubierania się? To jest artysta ma prawo ubrać się jak chce, a to, że nie wystroił się jak inne gwiazdeczki, których twórczości niemalże prawie nie znam, mimo, że muzyką się interesuje, to tylko plus dale niego. Poza tym wystarczy spojrzećna np. na Cher, Madonnę czy GaGę...
Moim zdaniem artykuł mocno nietrafiony. Sugerowanie komuś, że może być chory psychicznie, bo jego zachowanie odbiega od normy, to zniżanie się do poziomu niektórych naszych rodzimych polityków, którzy czasem z braku argumentów też walną i taką uwagą... Materiał mocno ''pudelkowy'', nie namiarę tego portalu. Następnym razem radzę powstrzymać na wodzy niektóre błyskotliwe uwagi, bo widać, że jak na razie słabo coś wychodza autorowi...

Komentarz został ukrytyrozwiń
buhaha
  • buhaha
  • 25.02.2011 15:43

Idolem nastolatek to sobie Biebera możesz nazwać, a nie ROBERTA...Kilka słów krytyki się tu pojawiło i już grzecznie poprawki wprowadzasz---> dalej pozostawię to bez komentarza

Komentarz został ukrytyrozwiń
weź się ogarnij chłopie
  • weź się ogarnij chłopie
  • 25.02.2011 15:34

Co to w ogóle jest? Radzę się udać na jakiś skuteczny kurs dziennikarstwa czy coś. A nie wiesz co lepiej idź do laryngologa przeczyścić uszy albo kup sobie tabletki na pamięć, żeby zapamiętać to co mówią, bo cytować nie umiesz!!!Co prawda boli? Musi. Co z tego, że założył dres? W dresie nie można chodzić? Mógł sobie nawet w piżamie przyjść co ci do tego, ważne żeby jemu było wygodnie.Miał założyć garniak i czuć się jak śledź w puszce i upodabniać się do tych "popapranych, polskich gwiazdeczek"? Po prostu jest sobą i to się ceni. Ludzi powinno się oceniać po czynach a nie po stroju. Powiedział co chciał i tyle. Miał sobie na karteczce przygotować co ma powiedzieć, podejść do mikrofonu jak słup i grzecznie przemawiać??? Chore to trochę. Masz prawo go nie lubić, ale po co od razu tak oczerniać. Może idź spróbuj zrobić hita przy którym będzie się bawiła większa cześć Polski a nawet świata i zobacz jak to jest. A nie od razu krytykujesz i wypisujesz jakieś farmazony!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oficjalnie przyznaję się do błędu. Rzeczywiście źle zacytowałem słowa Pana Roberta M. - poprawki naniosłem i poprosiłem redakcję o zmiany w tekście. Za kilka chwil powinna pojawić się nowa wersja. Szanuję DJ Remo i jego twórczość - niejednokrotnie bawiłem się do piosenek Roberta M. Po prostu subiektywnie nie podobało mi się to, co zrobił Robert M. na wczorajszej gali. Ewa Farna też była sobą, ale w trochę inny sposób. Chętnie wyjaśnię wszystkie nieporozumienia i naniosę korektę do tekstu, jeśli okaże się to właściwe.

Komentarz został ukrytyrozwiń
pablo
  • pablo
  • 25.02.2011 15:17

Michał Misiorek szuka prowokacji to my mu ją znajdziemy i opiszemy w ten sam sposób w jaki on opisuje ludzi. Panie kochany tak sie spraw nie załatwia jak ty to robisz facebook zlewa cie niestety chcesz zaistnieć dzieki swoim wypowiedziom , bardzo jest to możlwe ze tak bedzie ale w tą stronę z tym artykułem nie polecisz tak daleko jak Robert M i inni, wiesz dlaczego a no dlatego że aby zdobyć ludzi słuchaczy jak i czytelników w twoim przypadku trzeba mieć poukładane w głowie a twoje świetne pisanie nie układa się w tym kierunku . Ludzie teraz troszkę wymagający są i wiedzą jak sprawy wyglądają a ty niestety patrzysz przez pryzmat swoich okularów nie wiem skąd chyba ze związku radzieckiego i piszesz to co wydaje ci się być opłacalne i fajne. Zmień zawód chłopie bo ludzie cie zjedzą za takie artykuły krowy paść a nie miedzy ludzi !!