Facebook Google+ Twitter

Viva Flamenco 2011: Konkurs plastyczny hotelu Campanile

Chcesz zobaczyć na żywo szalone występy hiszpańskiego flamenco i uczestniczyć za darmo we wszystkich atrakcjach X Międzynarodowego Festiwalu Kultury Hiszpańskojęzycznej Viva Flamenco?

 / Fot. Materiały promocyjneWeź udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Festiwal Viva Flamenco i hotel Campanile. Zwycięzca, prócz wejściówek na wszystkie biletowane imprezy, otrzyma też karnet na bezpłatne noclegi dla dwóch osób w jednym z najlepszych i najpopularniejszych hoteli Łodzi.

Konkurs przeznaczony jest dla profesjonalnych plastyków i amatorów spoza naszego miasta – wyjaśnia Małgorzata Wilczyńska, dyrektor festiwalu. – Aby wziąć w nim udział trzeba przygotować dzieło o formacie nie mniejszym niż A3 i dostarczyć je do Ośrodka Kultury Karolew w Łodzi, najpóźniej do 18 lipca. Tematem przewodnim jest kobieta i jej hiszpański temperament”
Oprawione i gotowe do wystawienia dzieła, na których odwrocie muszą się znaleźć: imię, nazwisko i dane teleadresowe autora, wezmą udział w konkursie. Artyści powinni także dostarczyć kopie swoich prac w formie cyfrowej. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 lipca.
- Najlepsze obrazy zostaną zaprezentowane na wystawie, której wernisaż odbędzie się 25 lipca o godz. 20.00 we wnętrzach hotelu Campanile – mówi Wilczyńska.
Z pełnym regulaminem imprezy można zapoznać się na stronie festiwalu

http://www.vivaflamenco.pl/konkursy.html
Informacje dostępne są również na stronie hotelu Campanile http://www.campanile-lodz.pl

Termin:
koniec: 25.07.2011 20:00
Lokalizacja: Hotel Campanile, al. Piłsudskiego
27, 90-307, Łódź, tel. 42 664 26 00

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.