Facebook Google+ Twitter

Vlogerzy przyjadą do Krakowa. Trzecia edycja MeetYt ruszy 8 sierpnia

Stuu Games, Littlemooonster96, Oliiak, Ajgor Ignacy, Kosper, DG, Mc Andy vlog, Ravgor i wielu innych youtuberów spotka się 8 sierpnia w Krakowie na imprezie MeetYt.

https://flic.kr/p/fTJBGm / Fot. Esther Vargas/CC BY SA 2.0 Po sukcesie, jaki odniósł zorganizowany 21 sierpnia 2014 roku MeetYt i jego kolejnej edycji, z 3 stycznia bieżącego roku, przyszedł czas na kolejne wielkie spotkanie polskich youtuberów.

8 sierpnia 2015 roku będzie kolejna okazja do spotkania bohaterów, których widuje się najczęściej na ekranie monitorów. Polscy vlogerzy i vlogerki przybędą do Międzynarodowego Centrum Targowo - Kongresowego EXPO przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Do tej pory swoją obecność potwierdziło 56 twórców, którzy prowadzą kanały o różnorodnej tematyce. Są wśród nich autorki kanałów dotyczących mody i urody (Littlemooonster96 , Olciiak), tak zwani "zagrajmerzy", czyli twórcy kanałów dotyczących gier (między innymi Stuu Games, Gimper) czy w końcu youtuberzy, którzy poświęcają się tematyce lifestyleowej (Naruciak, Kosper ).

W pierwszym zlocie twórców z YouTube'a wzięło udział prawie tysiąc osób, na drugim 1,8 tysiąca. Swoją obecność na trzeciej edycji zapowiedziało już 4,5 tysiąca osób. Szykuje się zatem spora impreza.

Bilety na wydarzenie są już dostępne na stronie internetowej. Zostało ich jeszcze tylko 72. Występują w czterech rodzajach: Normalny (koszt 35 zł), Normalny Plus (koszt 75 zł), Platinum (149 zł) oraz Platinum Plus (189 zł). Bilety różnią się możliwościami uczestniczenia w poszczególnych konferencjach, godzinami wstępu, oraz gadżetami, które się otrzymuje.

Odliczanie na wydarzenie trwa, a vlogerzy już szykują się na spotkanie z widzami.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.