Facebook Google+ Twitter

Voo Voo, Trebunie Tutki i myśl ks. Józefa Tischnera

Już 11 marca w Klubie Stodoła w Warszawie niecodzienny koncert. Na scenie będzie można podziwiać połączenie sił muzycznych dwóch niesamowitych formacji z ponadczasową myślą ks. Józefa Tischnera!

Zespół Voo Voo i Wojciech Waglewski. Fot. Maciej Nowaczyk Głos WielkopolskiNiezwykła muzyka Voo Voo i Trebuni Tutków “spotkała” się z ponadczasową myślą ks. Józefa Tischnera na płycie pt. „Trebunie-Tutki + Voo Voo-nootki. Colloquia Tischneriana”. Jej premiera odbędzie się dzień po koncercie w Stodole, w rocznicę urodzin ks. Józefa Tischnera.

Teksty w oparciu o myśli niezapomnianego filozofa i teologa stworzyli Roman Kołakowski i Krzysztof Trebunia-Tutka. Autorami muzyki są z kolei Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski i Karim Martusewicz z Voo Voo oraz Krzysztof Trebunia-Tutka. Muzyka nawiązuje do tradycji podhalańskiej, ale na płycie pełno także dźwięków afrykańskich, azjatyckich, jamajskich. Dzięki fuzji zaskakujących wpływów i niebanalnym lirykom, ta płyta to coś więcej niż kolejny krążek składany „w hołdzie…”.

Po raz pierwszy z rezultatami tego niecodziennego projektu publiczność mogła się zapoznać już w 2006 roku podczas 42. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz V Festiwalu Wyszehradzkiego we Wrocławiu. Na przełomie stycznia i lutego 2007, Trebunie Tutki i Voo Voo zawitają na kilka koncertów w polskie góry. Po występach w Szczecinie i Poznaniu, „Colloquia Tischneriana” wysłuchają widzowie w Warszawie, na deskach Klubu Stodoła.

Klub Stodoła
11.03.07 - niedziela
godz. 19
Bilety: 30/35 zł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

nie wiem czy do Dundee sie wybierają ale zawsze możesz sie spytac na stronei zespołu kontakt http://www.voovoo.pl/kontakt.php :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.