Facebook Google+ Twitter

Vrdoljak i Wawrzyniak odejdą z Legii?

Dwóch czołowych piłkarzy może w najbliższych tygodniach opuścić szeregi Legii Warszawa. Władze mistrza Polski zdecydowały, że Jakub Wawrzyniak i Ivica Vrdoljak będą mogli odejść za niewielkie pieniądze, o ile na stole pojawi się konkretna oferta.

Ivica Vrdoljak / Fot. Mateusz Kostrzewa - legia.comVrdoljak i Wawrzyniak nie należą do ulubieńców fanów zespołu z ulicy Łazienkowskiej. Zarówno Chorwat jak i reprezentant Polski byli obwiniani za słabe wyniki w europejskich pucharach. Władze klubu doszły do wniosku, że kadra powinna być odchudzona i w związku z tym postanowiono dać do zrozumienia, że ci piłkarze nie są już dłużej potrzebni. Ewentualne odejście tych dwóch piłkarzy mocno odciąży budżet Legii, bo nie jest tajemnicą, że znajdują się oni w czołówce najlepiej zarabiających zawodników w klubie.

Takie posunięcie jest wyraźnym krokiem w kierunku kibiców, którzy głośno deklarowali swoje niezadowolenie z postawy wyżej wymienionych piłkarzy. Wygląda więc na to, że nowa Legia, którą budują Bogusław Leśnodorski i Dariusz Mioduski, będzie oparta na zdrowych zasadach finansowych oraz wysokim poziomie działań marketingowych, które mają być odpowiedzią na potrzeby fanów.

W kuluarach krążą pogłoski, że z klubu odejdą również Wojciech Skaba, Michał Kopczyński i Mateusz Cichocki. Wciąż istnieje możliwość sprzedaży za granicę Tomasza Jodłowca i Dominika Furmana. Przypomnijmy też, że z zespołu mistrza Polski odeszli już Marko Suler i Marijan Antolović. W to miejsce warszawianie zamierzają pozyskać trzech lub czterech piłkarzy, którzy mają stanowić poważne wzmocnienie pierwszego składu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.