Facebook Google+ Twitter

W24 - tu znajdziesz wszystko?

Wydawało mi się, że wiele wiem o W24. Ale wciąż coś mnie tu zaskakuje. Dziś - kwestia mnogości ludzkich potrzeb, jakie (najwyraźniej) zaspokajamy.

Zerknąłem przed chwilą, jakie frazy, wpisywane w wyszukiwarki (niedawno słyszałem określenie "wystukiwarki"), przywodzą do nas czytelników. Ależ fantastycznie wiele
mamy treśći, że trafiają do nas poszukiwacze i takich fraz: "2038", "10 najtrudniejszych języków na świecie", czy "balsam dla duszy nastolatka", "antyrestauracja" albo też "90% obniżki w warszawie"

Nieco mniej zaskakujące są: "jak dobrac buty narciarskie", "do czego służą wirtualne cmentarze", "dundee united budżet" bądź najnowsza gwiazda sieci: "pkp intercity rafał".

A czy i Wy chcielibyście dowiedzieć się czegoś na temat: "brakujące lata Chrystusa"? Wpiszcie w Google, pewnie traficie na W24!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"W24 - tu znajdziesz wszystko?" Zdecydowanie odpowiem na to pytanie twierdząco. Ba! Nawet dodam - wszystko jest takie, jakbym z tym miał do czynienia od dawna, takie nasze, ludzkie i choć W24 przynależy do międzynarodowego koncernu Polskapresse, takie całkiem polskie. Nie wiem, czy do W24 nie pasowałoby, powszechnie znane ludzkości hasło przyświecające Renesansowi - "Ludźmi jesteśmy i wszystko co ludzkie nie jest nam obce" (trochę zmodyfikowane) A wiadomo, także wszystkim, o występowaniu w przestrzeni życiowej dwóch, nierozdzielnych wielkości, które determinują nasze ludzkie zachowania - Dobra i Zła. I tylko od nas zależy, czego w naszej przestrzeni - tu na W24 - będzie więcej. Tak sobie, jak i wszystkim Użytkownikom W24, całej "Przestrzeni życiowej" też życzę aby w nadchodzącym roku Dobra było więcej. - Oj przydało by się, przydało. Bo coś mi się zdaje, jakby upływający rok 2011 bardziej "nastawiał ucha" ku złu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.