Facebook Google+ Twitter

W24 - tu znajdziesz wszystko?

Wydawało mi się, że wiele wiem o W24. Ale wciąż coś mnie tu zaskakuje. Dziś - kwestia mnogości ludzkich potrzeb, jakie (najwyraźniej) zaspokajamy.

Zerknąłem przed chwilą, jakie frazy, wpisywane w wyszukiwarki (niedawno słyszałem określenie "wystukiwarki"), przywodzą do nas czytelników. Ależ fantastycznie wiele
mamy treśći, że trafiają do nas poszukiwacze i takich fraz: "2038", "10 najtrudniejszych języków na świecie", czy "balsam dla duszy nastolatka", "antyrestauracja" albo też "90% obniżki w warszawie"

Nieco mniej zaskakujące są: "jak dobrac buty narciarskie", "do czego służą wirtualne cmentarze", "dundee united budżet" bądź najnowsza gwiazda sieci: "pkp intercity rafał".

A czy i Wy chcielibyście dowiedzieć się czegoś na temat: "brakujące lata Chrystusa"? Wpiszcie w Google, pewnie traficie na W24!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"W24 - tu znajdziesz wszystko?" Zdecydowanie odpowiem na to pytanie twierdząco. Ba! Nawet dodam - wszystko jest takie, jakbym z tym miał do czynienia od dawna, takie nasze, ludzkie i choć W24 przynależy do międzynarodowego koncernu Polskapresse, takie całkiem polskie. Nie wiem, czy do W24 nie pasowałoby, powszechnie znane ludzkości hasło przyświecające Renesansowi - "Ludźmi jesteśmy i wszystko co ludzkie nie jest nam obce" (trochę zmodyfikowane) A wiadomo, także wszystkim, o występowaniu w przestrzeni życiowej dwóch, nierozdzielnych wielkości, które determinują nasze ludzkie zachowania - Dobra i Zła. I tylko od nas zależy, czego w naszej przestrzeni - tu na W24 - będzie więcej. Tak sobie, jak i wszystkim Użytkownikom W24, całej "Przestrzeni życiowej" też życzę aby w nadchodzącym roku Dobra było więcej. - Oj przydało by się, przydało. Bo coś mi się zdaje, jakby upływający rok 2011 bardziej "nastawiał ucha" ku złu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.