Facebook Google+ Twitter

W 100-lecie trasy na Gubałówce zawody na starych nartach

W sobotę, 20 grudnia, odbyły się zawody narciarskie, na górnej polanie Gubałówki. Nie były to zwykłe zawody narciarskie, lecz rozgrywane na starym sprzęcie, nartach liczących często kilkadziesiąt lat. Jednak świętowanie 100-lecia trasy na Gubałówce można powiedzieć nie jest radosne, gdyż połowa trasy jest zamknięta.

Zawody na starym sprzęcie / Fot. Tomasz MoczybródStartujący w zawodach musieli mieć stroje z epoki oraz stare narty. Impreza rozpoczęła się od prezentacji uczestników.

Kryterium umożliwiającym wygranie zawodów, był jak najlepszy przejazd stylowy. Wszyscy zawodnicy dołożyli starań podczas swoich zjazdów. Zdarzały się także upadki, ale nikt nie ucierpiał. Zmagania miały charakter zabawy.Zawody na starym sprzęcie / Fot. Tomasz Moczybród

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Świetna zabawa i fajnie, że zostałem namówiony na objerzenie. Pomimo małej ilości osób było extra. 7 odcinków zamieściliśmy 7 odcinków z tej imprezki. Zobaczysz Tomku przygotowania, prezentajce zwodników, zawody oraz wręczenie nagród przez prezydenta Sopotu i Burmistrza Majchra.
Link do cz. 1
http://www.zakopiec.tv/70-lat-gubalowki/70-lat-kolejki-na-gubalowke-i-100-lat-trasy-cz1-video_cf23afc63.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.