Facebook Google+ Twitter

W Białymstoku trwa konwencja wyborcza PiS

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-05-31 16:14

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział walkę o zrównanie Polski w prawach z innymi państwami Unii Europejskiej. Stwierdził, że choć od wstąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej minęło pięć lat, nadal w wielu dziedzinach Polska jest traktowana gorzej niż kraje tak zwanej starej Unii.

Według prezesa Prawa i Sprawiedliwości, należy zmienić sytuację, w której polscy rolnicy otrzymują mniejsze dopłaty niż rolnicy w krajach starej Unii. Jego zdaniem, niedopuszczalne jest także, aby polscy pracownicy za granicą otrzymywali niższe wynagrodzenia niż ich koledzy, a polski rząd nie mógł dotować stoczni. Przypomniał, że inne rządy pomagają różnym gałęziom gospodarki - chociażby bankom, czy koncernom samochodowym.

Podczas konwencji wyborczej PiS w Białymstoku Jarosław Kaczyński obiecał, że europarlamentarzyści z jego partii będą walczyć bez kompleksów o interesy Polski. Oskarżył też polityków Platformy Obywatelskiej, że zbyt łatwo ulegają większym krajom europejskim. Zdaniem Jarosława Kaczyńskiemu, politycy PO mają "kompleks brzydkiej panny na wydaniu".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.