Facebook Google+ Twitter

W Białymstoku zagrają gwiazdy światowego formatu

W Białymstoku na placu Miejskim wystąpią gwiazdy światowego formatu. Zapowiada się ciekawe muzyczne wydarzenie na zakończenie 2010 roku.

Sylwester miejski w Białymstoku / Fot. materiały organizatoraJak co roku władze Białegostoku przygotowały swoim mieszkańcom efektowne pożegnanie 2010 roku. Na scenie, która została ustawiona na placu Miejskim pojawią się Kate Ryan oraz Jay Delano. Obie te postacie są dobrze znane dla polskiej publiczności, także dlatego, że występowały w naszym kraju w poprzednich latach.

Pierwsza na scenie pojawi się Kate Ryan. Wokalistka pochodzi z Belgii, a jej prawdziwe nazwisko to Katrien Verbieck. Piosenkarka w naszym kraju występowała wielokrotnie podczas różnego rodzaju imprez plenerowych. Piosenki, które prezentuje pochodząca z Europy Zachodniej wokalistka, są energiczne i porywają do tańca. Niewątpliwie o to w tę jedyną noc w roku chodzi.

Drugi z artystów Jay Dalano jest doskonale znany polskiej publiczności, ponieważ był nominowany m.in do Eska Music Awords w 2009 roku. Wystąpił także podczas festiwalu w Sopocie w 2009 roku.

Około północy życzenia mieszkańcom złoży prezydent Tadeusz Truskolaski. Następnie białostoczan zabawiał będzie dj Kot.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.