Facebook Google+ Twitter

W Bielsku-Białej 9 maja sprawdzisz samochód za darmo

  • MProf MP
  • Data dodania: 2017-05-08 16:24

Na wiosnę warto wykonać kontrolny przegląd samochodu. Teraz można to zrobić bezpłatnie podczas ProfiAuto PitStop.

 / Fot. ProfiAutoNa wiosnę warto wykonać kontrolny przegląd samochodu. Teraz można to zrobić bezpłatnie podczas ProfiAuto PitStop. Na kierowców, którzy przyjadą we wtorek, 9 maja w godzinach 10-16 w na parking przy supermarkecie Kaufland (al. Gen. Andersa 81), czekać będą specjaliści z ProfiAuto i i firmy Darma - lokalnego dystrybutora części samochodowych. Poddadzą oni badaniu technicznemu elementy wpływające na bezpieczeństwo, ekonomikę i komfort jazdy.


Wiosną chętniej wyjeżdżamy za miasto, dlatego warto już dziś przygotować nasz samochód do dłuższych podróży. Nawet zaawansowane systemy bezpieczeństwa nie zadziałają odpowiednio, jeżeli układy zespołów ulegną wyeksploatowaniu czy też awarii. Dlatego podczas ProfiAuto PitStop diagności rozpoczną przegląd od części najbardziej narażonych na eksploatację. Sprawdzą poziom płynów, stan ogumienia, prawidłowe ustawienie świateł, a także działanie wszystkich żarówek i stan kloszy. W miarę możliwości, samochody będą również podłączane pod urządzenie diagnostyczne.

– Aby zapobiec pogorszeniu własności eksploatacyjno – technicznych samochodu, należy starać się nie dopuścić do zużycia lub uszkodzenia jego podzespołów wykonując regularnie odpowiednie obsługi techniczne. Rutynowe sprawdzanie podstawowych parametrów zapewni ciągłą sprawność samochodu. Dlatego podczas akcji nie tylko sprawdzimy dokładnie stan pojazdu, ale także pokażemy jak kontrolować samodzielnie elementy najbardziej narażone na eksploatacje, a także podpowiemy kiedy trzeba pamiętać o konieczności okresowej ich wymiany – mówi Tomasz Gwóźdż, kierownik oddziału firmy „Darma” w Bielsku-Białej.

Ale to nie wszystko, bo ProfiAuto PitStop to również okazja do rozmowy ze ekspertami i spędzenia czasu w motoryzacyjnej atmosferze. Organizatorami akcji są: marka ProfiAuto, firmy ATE, VARTA i OSRAM oraz DARMA.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.