Facebook Google+ Twitter

W Bonarce konkurs miłosnych wyznań i walentynkowych rabatów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-13 16:29

Zwykłe „Kocham cię” już nie wystarczy – by wygrać cenne nagrody w walentynkowym konkursie Bonarki trzeba zdobyć się na ciekawsze i bardziej zaskakujące miłosne wyznanie w jak najbardziej oryginalnej oprawie.

Na facebookowym profilu Bonarki (facebook.com/bonarkacitycenter) działa specjalna aplikacja, do której należy zgłaszać swe propozycje tekstów, filmów czy obrazków. Im mniej sztampowe i mniej przewidywalne – tym lepiej, bo rośnie szansa na wygraną. O poziom kreatywności należy chyba jednak być spokojnym, gdyż wiadomo, że zakochanych napędza specjalna, pozytywna energia wyzwalająca szaleńcze pomysły.
Czasu na nadsyłanie zgłoszeń nie zostało już wiele. Swe propozycje należy umieszczać w aplikacji do 16 lutego. To wtedy ze wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa wybierze 12 najciekawszych prac, które przejdą do finału. By zwyciężyć, należy zgromadzić jak największą liczbę polubień. Dodatkowe punkty można zdobywać za zaproszeni swych znajomych do polubienia profilu Bonarki. Pierwsze 5 zaproszonych osób to 1 punkt dla finalisty, każda kolejna osoba to dwa bonusowe punkty. Ogłoszenie wyników – 20 lutego.
A o tym, że naprawdę warto się postarać i na Facebooku Bonarki pochwalić się niebanalnym pomysłem na obwieszczenie komuś swej miłości, świadczą czekające nagrody: voucher na 1500 zł do sklepu Yes, zegarki: Aviator, Guess oraz Morgan, a także zestawy kosmetyków. Cenne upominki, w dowód uznania za polot, kreatywność i fantazję zakochanych, ufundowały tak cenione marki jak: Yes, Point Frappe oraz Time Trend.
Bonarka City Center wychodzi także naprzeciw wszystkim tym, którzy z okazji walentynek poszukują specjalnych prezentów dla swoich drugich połówek. Atrakcyjne rabaty przygotowało kilkadziesiąt sklepów: w Yves Rocher 40% zniżki na dowolny kosmetyk, 30% promocji na biżuterię w salonie Glitter, a w Big Starze para zakochanych może kupić dwie pary spodni o 40% taniej. To tylko wybrane promocje – wszystkie znaleźć można na www.bonarkacitycenter.pl oraz w Rabatomatach umieszczonych w Bonarce.
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.