Facebook Google+ Twitter

W Bonarce wyścigi toczą się własnym torem

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-29 08:27

Oszałamiające prędkości, ostre wiraże, walka do ostatnich metrów i wywalczone zwycięstwo, nieraz ledwie o ułamki sekund… 30 listopada i 1 grudnia w Bonarce odbędą się treningi oraz eliminacje do Mistrzostw Polski Carrera Challenge.

I mimo że ścigać będą się miniatury samochodów, to emocje będą jak najbardziej realne. A to za sprawą stawki: uczestnicy wyścigów w Bonarce stają do rywalizacji o miejsce w Mistrzostwach Polski. Komu się powiedzie? Kogo będzie można oglądać w dalszej części zawodów? A może to uczestnik z Krakowa sięgnie po tytuł mistrzowski? Sprawa pozostaje otwarta i jej rozstrzygnięcia można spodziewać się w niedzielne popołudnie.
Oprócz sportowej rywalizacji warto też zwrócić uwagę na tory, po jakich ścigać będą się samochody. To słynne tory Carrera, produkowane już od 50 lat i niezmiennie zachwycające miłośników motoryzacji na całym świecie, bez względu na wiek.
Bonarka będzie jedynym miejscem w Krakowie, gdzie zorganizowane zostaną eliminacje do Mistrzostw Polski Carrera 2013. W sobotę 30 listopada od 12.00 do 17.00 odbędą się treningi i przygotowania, a w niedzielę 1 grudnia w tych samych godzinach rozegrane zostaną eliminacje Wszystkie te atrakcje odbędą się na Łuku Zachodnim, przy Sklepie Mango.
Miłośnicy motoryzacji i techniki będą podwójnie zadowoleni – w Bonarce trwa bowiem wielka wystawa lotnicza. Pośród 21 eksponatów przywiezionych z Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie znajdują się takie unikaty jak piękny turkusowy Buick Riwiera model 1964, śmigłowiec Bell Kiowa 206, wyrzutnia pocisków rakietowych czy kabina myśliwca. Wystawa potrwa do 8 grudnia.
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.