Facebook Google+ Twitter

W Bydgoszczy porozmawiają o eksporcie

Współautorzy: Marta Wróbel

26 czerwca 2012 r.w Operze Nova w Bydgoszczy odbędzie się konferencja „Eksport i inwestycje szansą rozwoju regionu i przedsiębiorstw”. Organizatorem jest Stowarzyszenie "Integracja i Współpraca".

 / Fot. Integracja i WspółpracaCelem spotkania, w którym udział wezmą przedsiębiorcy zainteresowani eksportem i upatrujący w eksporcie szansy rozwoju zarówno ich samych, jak i regionu i kraju, jest odpowiedź na pytania: Co zrobić, aby wziąć udział w zagranicznej misji gospodarczej? Jak zaistnieć w międzynarodowym środowisku podczas targów na całym świecie? W jaki sposób skorzystać z dofinansowania na wdrożenie eksportu?

Na spotkaniu w roli występujących udział wezmą specjaliści, zajmujący się promocją eksportu między innymi z: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Ministerstwa Gospodarki, Korporacji Ubezpieczeń i Kredytów, Kancelarii Prawnych, Centrum Obsługi Inwestorów i Ekspertów Kujawsko – Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego.

Konferencja odbędzie się w Operze Nova w Bydgoszczy (ul. Marszałka Ferdynanda Focha 5). Udział w Spotkaniu jest bezpłatny jednak że organizatorzy proszą o wypełnienie karty zgłoszeniowej dostępnej na stronie Forum Gospodarczego i odesłanie organizatorom.

Program konferencji dostępny na stronie: forumgospodarcze.pl.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.