Facebook Google+ Twitter

W Bydgoszczy trwa Walentynkowa i Nocna Wystawa Psów Rasowych

Od sobotniego poranka na obiektach bydgoskiego Zawiszy, trwa VII Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych, która swą drugą odsłonę będzie miała także w niedzielę. W sobotę wieczorem rozpocznie się II Nocna Wystawa Psów Rasowych.

 / Fot. Krzysztof GnatWielbiciele czworonogów od soboty w Bydgoszczy mogą podziwiać najpiękniejsze psy na VII Walentynkowej Wystawie Psów Rasowych, która zakończy się w niedzielę późnym popołudniem. W międzyczasie w tym samym miejscu odbędzie się II Nocna Wystawa Psów Rasowych.

Wystawa Walentynkowa rozpoczęła się w sobotę o 10 rano i w tym dniu potrwa ona do ok. 16.30, kiedy to zakończą się finałowe konkurencje. Dzień później w tych samych godzinach kolejna odsłona tej ciekawie zapowiadającej się imprezy.

Dla tych, którzy w weekendy wolą dłużej poleniuchować w łóżku mamy dobrą wiadomość. W sobotę od godziny 19:00 piękne czworonogi można będzie podziwiać na II Nocnej Wystawie Psów Rasowych, która zakończy się ok 1. w nocy.

Wstęp na wystawę kosztuję 10 zł, a dzieci mogą wejść za darmo pod opieką dorosłych. Miejsce : halowe obiekty CWZS Zawisza Bydgoszcz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.