Facebook Google+ Twitter

W Cieszynie znaleziono parę martwych nastolatków

Na klatce schodowej w kamienicy przy ulicy Rynek w Cieszynie znaleziono parę martwych nastolatków. Prawdopodobnie zginęli od ran kłutych.

Cieszyn / Fot. Marek & Ewa Wojciechowscy, GNU, CC 3.0, 2.5, 2.0, 1.0, http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Cieszyn_43.jpg?uselang=pl Znalezieni nastolatkowie to 16-letnia Justyna S. mieszkanka Cieszyna i 19-letni Tomasz W. mieszkaniec Jastrzębia Zdroju. Dziewczyna i chłopak byli parą - informuje tvn24

Parę nastolatków znalazł sąsiad, który bezzwłocznie wezwał policję. Sąsiedzi są w szoku. Jedna z kobiet twierdzi, że Justyna S. była w ciąży. Tej informacji natomiast nie potwierdziła policja.

Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji, poinformował tvn24, że dla dobra śledztwa nie może udzielić informacji. Na razie policja przesłuchuje świadków. Dodał, że rodziny ofiar zostały objęte pomocą psychologiczną i lekarską.

W ciągu ostatniego roku doszło jeszcze do dwóch tragedii w Cieszynie. Jedna z nich to znalezienie w stawie zwłok prawie 2-letnie chłopca. Miało to miejsce w połowie marca. Do drugiej tragedii doszło pod koniec marca. Kilka młodych ludzi zorganizowało grill nad Olzą. Kiedy jednej z kobiet wpadł do wody telefon komórkowy, wskoczyła, aby go wyłonić, jednak porwał ją nurt. Na pomoc rzuciło się trzech mężczyzn, ale dwóch nie wydostało się na brzeg. -można przeczytać w gazeciecodziennej.pl

"Jakieś fatum wisi nad tym miastem" – powiedział gazecie codziennej jeden ze strażaków, który był przy wyławianiu zwłok ofiar z nad Olzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.