Facebook Google+ Twitter

W czasie IV RP dawali ''pracę za seks'' i DNA za posłuszeństwo

Przed kilku laty, za czasu rządów IV RP, rządzącym nie było źle, wprost przeciwnie. Władza była silna siłą PiS i jej przywódców oraz współkoalicjantów. Niedługo jednak kwitła szczęścia idylla. Do boju ruszyła PiS flotylla. Premier Kaczyński wykrył pierwszą aferę. Potem było ich coraz więcej: dwie, trzy, cztery. Dziś wiemy, że była i taka: DNA za posłuszeństwo.

 / Fot. Zephyris, CC 3.0 / WikipediaO okresie panowania IV RP, budowanej przez braci Kaczyńskich i PiS, z bezgranicznie oddanym cynicznie dziś uśmiechniętym europosłem Zbigniewem Ziobro, dużo już wiemy, ale nie wszystko. Wiemy co nieco o sposobach i zakresie łamania prawa i oskarżaniu ludzi o różne sprawy, do których nie było podstaw o oskarżenie. Wiemy o podejrzeniach i oskarżeniach rzucanych na wiele osób, w tym na tych z najbliższego otoczenia prezesa Kaczyńskiego. Wiemy również o aresztowaniach Bogu ducha winnych osób, których sądy potem uniewinniały. I wiemy, że żadna wówczas sprawa, określana z wielką pompą propagandową w mediach jako ogromnych rozmiarów afera, nigdy nie zakończył się skazaniem przez żaden sąd.

 / Fot. W24Nadal wychodzą na jaw kolejne nieznane wcześniej kwiatki wyrosłe na podłożu nawozu cuchnącego bezprawiem. Dziś właśnie mamy w mediach sensacyjne doniesienia ze znanej tematyki: ''Praca za seks''. Okazuje się, że w swoim czasie, gdy panowanie nad krajem sprawowali: prezes Kaczyński w roli premiera i Ziobro w roli ministra sprawiedliwości, odbył się tajny handel DNA dziecka Anety Krawczyk. Handlarzem miał być premier rządu - Jarosław Kaczyński, a politycznym kupcem - Andrzej Lepper. Sprawa wyszła na światło dzienne podczas procesu sądowego: Kaczyński kontra Giertych. Ujawnił to były poseł Ligi Polskich Rodzin, Wojciech Wierzejski, w rozmowie z dziennikarką "Gazety Wyborczej''.

Według Wojciecha Wierzejskiego, szef Samoobrony - Andrzej Lepper ''był wtedy bardzo przygaszony''. W czasie rozmowy dopytywany czy rzeczywiście osobiście Jarosław Kaczyński przekazał mu wynik badania DNA dziecka Anety Krawczyk - on to potwierdził. Wierzejski odniósł wówczas wrażenie, że ''on tak jakby chciał się pochwalić, że tego Prezesa NBP (Sławomira Skrzypka – przyp. S.C.) to nie za darmo dał PiS-owi, tylko coś ważnego wynegocjował'' – pisze "Wyborcza"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (30):

Sortuj komentarze:

Taliesin
 • Taliesin
 • 27.03.2012 21:28

A "ministra" Mucha to właściwie za co dostała to stanowisko?Bo że nie za kompetencje to nawet ona przyznała.Ładniejsza od Anety K.ale przecież i Donaldinio przystojniejszy od Leppera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tusk idzie na dno to ostatnie jego konwulsje w mętnej wodzie pozbawionej życiodajnego tlenu wiec każdy sposób aby nie dopuścić do władzy PIS będzie stosowany.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wróżę panu świetlaną przyszłość w tym kraju panie Cybruch. Daleko zajdzie pan pisząc takie artykuły. Wyciąganie dawno pranych brudów, wywlekanie nośnych medialnie tematów (o których nie ma pan zazwyczaj pojęcia-np. emerytury), szukanie tanich sensacji za wszelką cenę to pańska specjalność. Jest pan znakomitym materiałem na współczesnego dziennikarza, piszącego o wszystki i o niczym, byle trafić na czołówkę szmatławca. Jest pan tubą wszelkiego dziadostwa, które rządzi tym krajem pod szyldem kapitalizmu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To dobry artykuł przypominający nam o faktach, o których nie wolno nam zapomnieć. Dla niektórych oczywiście prawda w oczy kole i tylko strzępią sobie zęby aby dopiec autorowi i całej ekipie prem. Tuska. I co możemy sobie zafundować dając się zwieść ponownym obietnicom J. Kaczyńskiego, który jest w stanie zrobić wszystko aby osiągnąć swój cel. Sam Lech Wałęsa przestrzegał nas przed nim, a zna prezesa lepiej od nas i dokładnie wie na co go stać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
 • gucio
 • 27.03.2012 06:35

dobrze ze panowanie kaczynskich ziobrow macierewiczow mamy za soba. przezylismy trudny i bolesny okres w naszym zyciu .nasz kraj pograzal sie i gdyby nie tusk kto wie jak by sie to wszystko skonczylo.dzisiaj zyjemy w normalnym kraju w europie uznawani przez naszych sasiadow.daleko nam do grecji bialorusi wegier i niech juz tak pozostanie

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
 • mikołajek
 • 27.03.2012 01:14

Panie Stanisławie , jeszcze kilka dni temu nie miałem bladego pojęcia że pisuje pan do wiadomości 24pl
Tak jak bym przez cały ten międzyczas był nie zorientowany.
Ale teraz już wiem o pana istnieniu i chyba trafnie pozycjonuję jego polityczne zainteresowania.
W którymś z wpisów do innego z pańskich artykułów , jeden z komentatorów zauważył a jednocześnie zwrócił się do pana z prośbą o zaktualizowanie pańskiego zdjęcia na profilu. Niby taki drobiazg ale może jednak prośba jest przemyślana i uzasadniona ?.
Mk.

Komentarz został ukrytyrozwiń
adam
 • adam
 • 27.03.2012 00:16

Gdybym pracował w GW to bym się powiesił ze wstydu. Ani do podcierania ani do czytania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rzep
 • Rzep
 • 26.03.2012 22:14

@ Taliesin , ty nie wiesz co piszesz albo jesteś mega ograniczony . Czytaj , czytaj , czytaj !!!! Za Tuska wróciło milion emigrantów !!! Masowo to jesteście niedouczeni i leniwi pisowcy,

Komentarz został ukrytyrozwiń
Brukter
 • Brukter
 • 26.03.2012 21:59

Jeśli na zachodzie jest kryzys , a Polacy wyjeżdżają na zachód za chlebem ,to jak nazwać to co jest u nas?Zielona wyspa?A może czarna dziura?

Komentarz został ukrytyrozwiń
edo
 • edo
 • 26.03.2012 21:56

Jest taki proces polegający na wchłanianiu każdej nietrzymającej się kupy i nielogicznej bredni, której treść ma negatywną wartość względem Jarosława Kaczyńskiego. Ten proces nazywa się LEMINGIOZą i przestrzegam was przed nim. Wiara w podobnego typu głupstwa zaniża sprawność umysłową człowieka, a na przestrzeni kilku lat może obniżyć IQ o kilkanaście punktów. W myśl zasady "Jesteś tym o czym myślisz, a jeśli wierzysz w bzdury sam jesteś bzdurą." Pozdrawiam logicznie myślących. Trzymajcie się. Jak Pis wygra, wątpię, żeby dało radę posprzątać ten bajzel, ale może w końcu Tusk zobaczy Polskę z perspektywy żebraka przed jakąś Galerią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.