Facebook Google+ Twitter

W czerwcu dentyści opanują Ostródę!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-02-20 15:48

W dniach 7 - 10 czerwca do Ostródy przyjadą dentyści z całej Polski. Przez cztery dni stomatolodzy, oprócz fachowych wykładów i kursów, będą bliżej poznawali niewątpliwe uroki regionu, korzystając z licznych atrakcji turystycznych.

Nagrody o wartości ponad 80 tysięcy złotych, w tym kompletnie wyposażony unit stomatologiczny, pobyt w ekskluzywnym hotelu, specjalnie z resztą przygotowanym dla jednej z drużyn szykujących się do Euro 2012, kolacja na zamku, pokaz walk rycerskich, a do tego koncert szantowy, rejs statkiem po kanale Ostródzko – Elbląskim, nauka gry w golfa, ale przede wszystkim cztery dni intensywnych wykładów, za które uczestnik zainkasuje aż 22 punkty edukacyjne – to ambitny plan na świętowanie 20. urodzin białostockiej spółki Dentomax.

Podczas długiego weekendu od 7 do 10 czerwca 2012 roku w Ostródzie odbędzie się Czerwcowy Kurs Medyczny – ogólnopolskie szkolenie stomatologiczne okraszone wyjątkowymi atrakcjami i rozrywkami dla uczestników oraz ich najbliższych.

Białostocka firma obchodzi w tym roku swój wyjątkowy jubileusz – 20-lecie działalności, dlatego jej władze zdecydowały o nadaniu szczególnej oprawy temu świętu. Organizatorzy spodziewają się przybycia 250, a może nawet 300 stomatologów z całego kraju.

"W ciągu kilku ostatnich lat, zasięg operacyjny Dentomaxu rozszerzył się na kilka kolejnych województw Polski centralnej i północno – zachodniej. Pomimo tego, że prowadzimy działalność ogólnopolską, ale jesteśmy najaktywniejsi właśnie na Mazurach, Kujawach, Pomorzu, Wielkopolsce i na Mazowszu. Stąd pomysł na zorganizowanie urodzinowej fety w atrakcyjnym turystycznie miejscu, do którego będzie przy okazji bliżej dla klientów z dalszych zakątków kraju" – tłumaczy Kazimierz Klimczuk, szef firmy.

(Janusz Mroczkowski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.