Facebook Google+ Twitter

W czerwcu otwarcie największego lotniska w Europie. Czas kupić tam mieszkanie

W związku z otwarciem największego lotniska w Europie mieszkania własnościowe w Berlinie będą bardzo dobrą inwestycją.

3 czerwca roku 2012 w Berlinie Schönefeld zostanie otwarty jeden z największych węzłów lotniczych w Europie. Nowy port lotniczy Berlin Brandenburg International (BBI) jest motorem rozwoju gospodarczego dla całego regionu. Tereny tzw. "korytarza" na osi między centrum miasta i lotniskiem BBI, jak również strefa wzdłuż południowego kręgu autostrady miejskiej (A10) należą do najważniejszych stref wzrostu gospodarczego w pobliżu lotniska.

Tu powstanie 40 tys. nowych miejsc pracy, co oznacza rosnący popyt na mieszkania w dzielnicy Berlin Köpenick. Odbije się to nie tylko wzrostem cen mieszkań własnościowych, ale również wzrostem czynszów najmu. Jest to olbrzymia szansa dla inwestorów z całego świata.

Szczególnie dla polskich prywatnych inwestorów i przedsiębiorców oznacza to nowe możliwości i korzyści inwestycyjno - gospodarcze – między innymi ze względu na bliskość lotniska BBI i Polski.

Berlin jest nie tylko jednym z najbardziej popularnych miast w Niemczech, ale także cieszy się rosnącą popularnością na całym świecie. Fakt ten w połączeniu z brakiem nowych budynków mieszkalnych na rynku pierwotnym doprowadził do tego, że czynsze najmu rynku wtórnego nadal wzrastają.

Dlatego też kupno mieszkania własnościowego w Berlinie jest bardzo dobrą okazją inwestycyjną. Ponadto, inwestycja w nieruchomości zapewnia doskonałą ochronę przed inflacją, a w przypadku kiedy objęta jest ona dodatkowo programem ochrony zabytków , może przynieść bardzo duże korzyści podatkowe.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.