Facebook Google+ Twitter

W czerwcu ruszy infolinia dla kibiców Euro 2008

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-05-15 17:53

W przyszłym miesiącu zacznie działać infolinia dla kibiców, którzy wybierają się na piłkarskie mistrzostwa Europy do Austrii i Szwajcarii. To część kampanii informacyjnej przygotowanej wspólnie przez Komisję Europejską i UEFA.

Pod bezpłatnym numerem telefonu będzie można uzyskać pomoc oraz informacje o przysługujących prawach konsumenckich. Eksperci będą służyli radą w przypadku odwołanych lotów czy sfałszowanych biletów. Kibice będą mogli dowiedzieć się między innymi o warunkach ubezpieczenia zdrowotnego w Unii Europejskiej, o opłatach roamingowych, a także o tym, co należy zrobić, jeśli okaże się, że towar kupiony za granicą jest wadliwy.
Praktyczne informacje można też znaleźć w ulotce, która została przygotowana specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Ulotka jest już dostępna na stronie internetowej www.euro2008.com . Na bezpłatny numer, który zostanie uruchomiony na początku czerwca, będzie można dzwonić od poniedziałku do piątku, z dowolnego miejsca we Wspólnocie. Infolinia będzie dostępna przez cały czas trwania piłkarskich rozgrywek, we wszystkich językach urzędowych Unii.

Specjalny numer na terenie Wspólnoty to 00 800 6 7 8 9 10 11. Osoby przebywające w Szwajcarii powinny dzwonić pod 00 32 2 299 96 96.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.